Battlefield Heroes powrócił. Znowu można grać... (ciekawe na jak długo?)

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
1 24539
Battlefield Heroes powrócił. Znowu można grać... (ciekawe na jak długo?)

Jeśli dobrze liczymy, to już trzecia próba wskrzeszenia Battlefield Heroes. Pierwsza próba zakończyła się fiaskiem, kolejna została „zamknięta” przez EA Games, trzecią niestety może czekać to samo. „Elektronicy” dali nam jasno do zrozumienia, że nie chcą fanowskich projektów opartych na BFH. 

Fakty są jednak takie, że Rising Heroes (bo tak brzmi jego „oficjalna” nazwa) już działa i jak na razie nie ma przesłanek o jego końcu. Serwery są otwarte dla wszystkich chętnych graczy. Zarówno tych z Europy, jak i USA. 

Najpierw musicie jednak przebrnąć przez niestandardową i troszeczkę skomplikowaną rejestrację, która wymaga od nas stworzenia konta, potem połączenia z Discordem itd. Powinno wam to zająć maksymalny kilka minut. Potem pobieramy klienta i odpalamy Rising Heroes. 

Wszystko macie ładnie wytłumaczone w tym miejscu. Postępujcie krok po kroku, a na pewno sobie poradzicie. 

Rising Heroes nie jest może spełnieniem waszych marzeń (wiadomo, wolelibyśmy dostać oficjalną wersję od EA Games), ale przynajmniej znowu możemy zakosztować świetnej zabawy w Battlefield Heroes. Do czasu premiery Renegade Line (spin-off, który inspiruje się, ale nie kopiuje BFH) nie dostaniemy niczego lepszego.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube