Będziecie grać w Soul of the Ultimate Nation? Premiera już w środę

Dodany przez guru około rok temu
0 2599
Będziecie grać w Soul of the Ultimate Nation? Premiera już w środę

Już w najbliższą środę, 10 marca, do życia wraca Soul of the Ultimate Nation aka SUN Online.

Legendarny MMORPG od Webzenu, który z niewiadomych przyczyn został zamknięty w 2013 roku. Soul of the Ultimate Nation miał mnóstwo fanów, więc na pewno nie chodziło o małą liczbę graczy…

Było, minęło. Najważniejsze jednak, że SUN Online wraca na zachodni rynek z nadzieją na odzyskanie fanów, a kto wie, być może SUN-owi uda się nawet zainteresować nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z tym tytułem.

Czy tak właśnie będzie?

Hmm, patrząc po wynikach naszej ankiety, nie byłbym taki pewny. Aż 74% naszych czytelników nie zamierza wracać/grać w Soul of the Ultimate Nation. Być może chodzi o wiek produkcji, być może o wydawcę, a być może SUN Online po prostu nie leży w waszych zainteresowaniach.

11% jeszcze się zastanawia, a tylko 14% ankietowanych jest pewnych swojego powrotu do Soul of the Ultimate Nation.

Dodamy tylko, że wersja, którą otrzymamy w środę będzie różnić się od tej z w 2013 roku. Webzen ulepszył grafikę, usprawnił interfejs oraz wprowadził zmiany do rozgrywki, dzięki czemu expienie (czyt. zdobywanie kolejnych poziomów) będzie przyjemniejsze niż wcześniej.

No i najważniejsza nowość: reaktywowany SUN Online to SUN Online Classic – oparty na pierwszych wersjach gry, które cieszyły się największą popularnością wśród fanów.

***

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube