Będziecie grać w Wrath of the Lich King Classic? Wyniki

Dodany przez guru 4 miesiące temu
3 2521
Będziecie grać w Wrath of the Lich King Classic? Wyniki

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli się od wielkiej premiery Wrath of the Lich King Classic. Czyli nowej-starej wersji klasyka, na którą czekają miliony (nie przesadzam) fanów World of Warcraft na całym świecie.

A czy tak samo podekscytowani są czytelnicy MMORPG.org.pl?

Niekoniecznie. Większość naszych użytkowników (62%) nie zamierza wracać do WoW-a z okazji Wrath of the Lich King Classic.

Nie pytaliśmy o powody, ale tego akurat można się domyślić. WotLK ma niepowtarzalny klimat, ale to wciąż “stary” WoW z archaicznymi rozwiązaniami oraz rozgrywką, która może nie trafić do młodszych odbiorców (wychowanych na zupełnie innych tytułach). 62% ankietowanych może również przeszkadzać obowiązek płacenia abonamentu, albo po prostu sam Blizzard, który – delikatnie mówiąc – nie miał w ostatnim półtoraroczu dobrego okresu i który mógł zrazić do siebie sporo osób.

Po drugiej stronie barykady mamy 28% użytkowników, którzy wracają albo już wrócili na klasyczne serwery z powodu Wrath of the Lich King Classic. To między innymi oni spowodowali wielki ścisk na serwerach i to, że trzeba czekać wiele godzin w kolejkach (żart).

A 10% osób wciąż nie zdecydowało, co do swojego udziału w Lich Kingowym światku. Być może czekają na jakiś impuls, który przeważy szalę w jedną lub drugą stronę.

***

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube