Bijatyka League of Legends będzie darmowa!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
9 3404
Bijatyka League of Legends będzie darmowa!

MMO League of Legends to nie jedyna produkcja ze świata Runeterra – Riot szykuje również bijatykę o roboczej nazwie Project L, która ma chyba najbliższą premierę, jeśli chodzi o nowe gry firmy. Co wiemy o tejże produkcji? 

Project L to sieciowa bijatyka „dwóch na dwóch”, przy czym jeden gracz steruje dwoma postaciami: jedną bezpośrednią, podczas gdy druga pełni funkcję wsparcia. Potwierdzono przy tym, że sama gra będzie oparta o model Free-to-Play. Tytuł ten ma respektować nie tylko portfel gracza, nie zmuszając go do żadnych wydatków, ale również jego czas.

Wbrew pozorom, patrząc na League of Legends, Valorant i Teamfight Tactics, wierzę Riot Games na słowo, że zrobią dobrą monetyzację w swojej sieciowej bijatyce. Warto przy tym zaznaczyć, że póki co nie wiadomo, kiedy Project L wyjdzie. Deweloperzy nie celują w rok 2022, jeśli chodzi o premierę, ale wszystko wskazuje na to, że rok 2023 jest całkiem prawdopodobny. Już wiadomo, że zespół pracuje nad systemami socjalnymi oraz rzeczami związanymi z rozgrywką rankingową oraz dobieraniem graczy.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube