Black Desert jest najpiękniejszym MMORPG. Wycieczka po nowej krainie

Bla

Black Desert to najpiękniejszy albo jeden z najpiękniejszych MMORPG-ów dostępnych obecnie na rynku. Na maksymalnych ustawieniach graficznych BDO prezentuje się obłędnie, zostawiając wiele nowych ‘next-genów’ daleko w tyle.

Tak samo piękna będzie nowa kraina – O'dyllita, która zadebiutuje w grze już 7 października.

Z tej okazji Kakao Games przygotowało czterominutowy filmik, który zabierze nas na wycieczkę po tych mrocznych i skrywających wiele tajemnic terenach.

"Wygnani z ziem Kamasylvii za spalenie Kamasylve, Świętego Drzewa bogini Sylwii, Ahibowie, prowadzeni przez Viorencię Odore, jedyną księżniczkę Vedirów, przybyli do Arid Land i natknęli się na ruiny starożytnego królestwa. W stolicy starożytnego królestwa odkryli gigantyczne drzewo Thornwood, a używając gałęzi Kamasylve przywiezionej z Kamasylvii na tym drzewie, urodziły Turasil, Święte Drzewo Ahib.

"Po odzyskaniu chwały ich matki, przygotowują się teraz do stawienia czoła starożytnej ciemności."

I to wszystko otrzymamy za darmo. Wszystkie dodatki, wszystkie klasy, wszystkie aktualizacje w Black Desert Online są darmowe. Trzeba to docenić.

Gdyby to samo dotyczyło World of Warcraft, Elder Scrolls Online czy Final Fantasy XIV, za tego typu content musielibyśmy bulić 20, 30, może nawet 40 euro.

https://www.blackdesertonline.com

Zobacz także

22 komentarzy