Black Desert łączy siły z serialem Cursed od Netflix

3a10d3c52a7c4b465752cbc02cb0b1cc

W tym miejscu musicie mi wybaczyć, ale nie mam pojęcia, czym jest serial Cursed/Przeklęta, który można oglądać na Netflix. Opis na platformie brzmi tak:

„Młoda buntowniczka Nimue, władająca tajemniczymi mocami i legendarnym mieczem, łączy siły z czarującym najemnikiem Arturem. Razem podejmują się misji uratowania jej ludu.”

Jak doczytałem, całość jest luźnie oparta na książce Toma Wheelera o tym samym tytule. Mamy tutaj nowe spojrzenie na legendy arturiańskie, gdzie główną bohaterką jest Pani Jeziora, a przez historię przewija się zarówno sam Artur, jak i Merlin. A co to wszystko ma wspólnego z Black Desert Online?

Od 29 lipca do 26 sierpnia możecie brać w tym MMORPG-u udział w specjalnym wydarzeniu, łączącym Black Desert z serialem Cursed. W ramach zabawy w grze pojawiła się sama Nimue, której będziemy pomagali w walce z Red Paladins oraz starali się umożliwić jej powrót do jej świata. Gracze z kolei będą zbierali Fey Coins, aby wymieniać je na nagrody. Są dwa sposoby na ich zbieranie: specjalna kampania fabularna od Black Spirit oraz kupony rozdawane przez deweloperów.

Pierwsza opcja jest raczej oczywista. Do naszej dyspozycji oddano serię zadań z których otrzymamy wspomniane Fey Coins. W drugim przypadku trzeba będzie liczyć na wyłapanie kodu i aktywację go – chętni mogą na nie polować na Facebooku, Twitterze oraz instagramie Black Desert. Monety będzie można wymieniać na [Event] Tarif's Gratitude Box, Advice of Valks (+60), Advice of Valks (+40) oraz Cron Stone. Ten pierwszy przedmiot zawierać będzie w sobie:

  • Secret Book of Old Moon (7 Days) x1
  • Blessing of Kamasylve (7 Days) x1
  • Cron Stone x100

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

23 komentarzy