Black Desert Online otrzyma sezonowe serwery!

Ezgif.com webp to jpg

Serwery sezonowe nie są niczym nowym w grach sieciowych. To pewien standard, dzięki któremu w ograniczonym przedziale czasowym możemy wziąć udział w wyścigu szczurów, wspinać się w tabeli rankingowej oraz pozdobywać tematyczne nagrody. Jak to będzie wyglądało w Black Desert Online?

Kakao Games jeszcze nie zdradziło wszystkich szczegółów, ale coś tam już wiemy. Sezonowe serwery wystartują w Black Desert już niedługo, bowiem 10 czerwca. Możliwość tworzenia postaci udostępniona zostanie szybciej – już 3 czerwca. Za dokonanie tej czynności otrzymamy nawet ekskluzywne nagrody.

I teraz wchodzimy w sferę niepotwierdzonych oficjalnie informacji, co powinniście brać pod uwagę podczas czytania. Kakao Games udostępni w przyszłym tygodniu szczegóły, więc niektóre rzeczy poniżej mogą być nieprawidłowe – pamiętajcie o tym.

W ramach samej zabawy, będziemy w zdecydowanie szybszym tempie rozwijali naszą postać, a do tego enhantowanie również zostanie ułatwione. Docelowo serwer taki (a konkretnie odpowiedni channel) udostępniony ma być na 3 miesiące. Pogramy na nim jedynie sezonowymi bohaterami, więc nie ma mowy o przeniesienie na sezonowy serwer starej postaci.

To samo dotyczy ekwipunku. Zamiast tego na serwerze dostępny będzie battle pass i kilka innych sposobów, aby szybciej zdobyć sprzęt. Co jednak ciekawe, ekwipunek będzie ograniczony w ilości, więc nie wszystkie przedmioty będą dostępne.

Po zakończeniu sezonu, nasz sezonowy ekwipunek może zostać zamieniony w odpowiednik Tet boss gear oraz Tri gold accessories. Co jednak ciekawe, Wasze poprzednie zakupy w Item Shopie Black Desert, będą dostępne na serwerach sezonowych, więc nie trzeba będzie zaopatrywać się w pety, czy namiot. Nie dotyczy to jednak skinów.

Teraz pozostaje czekać na konkrety od Kakao Games. Co Wy sądzicie o samym pomyśle?

Zobacz także

13 komentarzy