Blizzard hejtowany. Graczom nie spodobał się wczorajszy filmik. "Dzięki za psucie postaci"

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
42 12015
Blizzard hejtowany. Graczom nie spodobał się wczorajszy filmik. "Dzięki za psucie postaci"

Obejrzeliście nową animację z Sylvanas w roli głównej? 

Okazuje się, że najnowszy filmik Blizzarda wywołał sporo kontrowersji wśród społeczności World of Warcraft. Głównie wśród członków Hordy, którym nie podoba się, w jaką stronę idzie ich ukochana frakcja. 

Jeszcze niedawno Blizzard twierdził, że Horda Sylvanas jest „moralnie szara”, jednak ten filmik temu zwyczajnie przeczy. To po prostu do szpiku kości zła postać, którą interesuje mordowanie i niszczenie, czego najlepszym przykładem było spalenie Teldrassil, czyli domu Nocnych Elfów.  

Wiele osób ma pretensje do Blizza, że poszli po linii najmniejszego oporu, a ich fabuła zaczyna robić się po prostu banalna. Hmm… 

(komentarze pochodzą z polskich fansite-ów World of Warcraft oraz filmiku na YouTube - nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść)

Biedny ten filmik. Blizzard się stacza, pamiętam filmiki z Warcrafta 3, to były czasy.

Eeeeee. Moralna szarość.... coś tu nie gra. A pamiętam, że Horda jeszcze za WotLK była honorowa i takich rzeczy na trzeźwo by nie zrobiła.

Pojawiły się nawet głosy, że Sylvanas nie nadaje się na przywódcę Hordy i powinna zostać jak najszybciej spacyfikowana, bo takie zachowanie nie doprowadzi – na dłuższą metę - do niczego dobrego. 

Internejt zalewają już setki memów i przeróbek, które tylko potwierdzają, że fani gry coraz mniej rozumieją Blizzarda i lore w jakim idzie World of Warcraft. „Każdy dodatek jest coraz bardziej naciągany i coraz bardziej nielogiczny”. Coś w tym jest. Najpierw Zamieć przekonuje nas, że Horda wcale nie jest „złą” frakcją, ale potem dostarcza nam animację, która burzy wszystko to, o czym pisano i opowiadano wcześniej. 

Blizzard nie spodziewał się chyba, że kilkuminutową "bajeczką" można tak rozwścieczyć fanów World of Warcraft


42 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube