Blizzard łączy siły z Amazon Prime Gaming! Łakcie do World of Warcraft i nie tylko!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 11561
Blizzard łączy siły z Amazon Prime Gaming! Łakcie do World of Warcraft i nie tylko!

Blizzard oficjalnie dołącza do rodzinki Amazon's Twitch Prime Gaming. Cóż to oznacza dla graczy? Nic. Cóż to oznacza dla osób korzystających z tejże usługi? Mnóstwo łakoci na horyzoncie!

Amazon poinformowało, że nawiązało współpracę z Blizzardem, dlatego najbliższe tygodnie pełne będą gier tej firmy na Twitchu w ramach usługi Prime Gaming. Aktualne dropy potwierdzone zostały dla Overwatcha oraz Hearthstone’a, ale zapowiedziano również coś dla fanów Starcraft: Remastered oraz World of Warcraft. 

Ten ostatni tytuł to największa ciekawostka, bowiem nie wiadomo czego można się spodziewać? Jakieś mounty? Transmogi? Boostery? Usługi z Item Shopu (np. zmiana rasy)? Wszystko jest możliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę przeszłość Prime Gaming, gdzie były rozdawane rozmaite łakocie również do MMORPG-ów. Ciekawe zatem co Blizzard przygotował, ale tego nie dowiemy się w najbliższym czasie.

Gracze Overwatch już mogą powoli zacząć odbierać, o ile są członkami Prime, cztery Legendary Loot Boxes oraz trzy Standard Lootboxes. Oferta ta potrwa do 14 września. Pierwszą paczkę można zgarnąć do 27 kwietnia i jest nią Legendary Loot Box. Dalej w planach jest Hearthstone, dla którego przygotowano… karty oczywiście. 

Do zgarnięcia będą cztery losowe karty legendarne i trzy standardowe. Tutaj oferta również potrwa do 14 września i pierwszą legendę już można odbierać – zawierać będzie losową legendę związaną z nowym dodatkiem. Możecie ją przypisać do konta do 12 kwietnia. Szczegóły na temat oferty znajdziecie tutaj.

Przyznam szczerze, że może skuszę się na Prime Gaming ze względu na World of Warcraft do którego i tak planowałem wrócić, aby nadrobić patch 9.2. 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube