Blizzard ugina się i zmienia system nagród w Hearthstone

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
0 4595
Blizzard ugina się i zmienia system nagród w Hearthstone

W Hearthstone od jakiegoś czasu obowiązuje nowy system rozwoju konta z teoretycznie większą ilością nagród dla osób, które nie chcą wydawać na tę karciankę dodatkowych pieniędzy. Dostępna jest również przepustka Karczmarza, czyli nic innego, jak specyficzny battle pass. Na papierze całość wyglądała obiecująco, ale w praktyce okazało się, że jest gorzej niż było. Gracze głośno wyrażali swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji i wygląda na to, że zostaną wysłuchani.

„Od czasu premiery nowego systemu postępów uważnie słuchaliśmy opinii graczy i analizowaliśmy dane z rozgrywek z pierwszych tygodni, żeby móc przygotować aktualizacje naprawiające te elementy, które okazały się zbyt powolne, mało satysfakcjonujące lub za trudne do ukończenia. Zależy nam, żeby wszystko działało jak należy. Naszym celem pozostaje zapewnienie wam większych nagród i lepszego systemu postępów niż wcześniej, dlatego jest nam bardzo przykro, że pierwsza wersja nie spełniła wymogów w kilku istotnych kwestiach.”

Już niedługo w Hearthstone pojawi się sporo zmian. W nadchodzącej aktualizacji Blizzard dostosuje lub usunie zadania, które okazały się zbyt trudne dla graczy, zmniejszą o prawie 20% liczbę PD wymaganych do ukończenia 50-poziomowej ścieżki nagród, dodadzą na ścieżce dwie złote nagrody oraz przeprojektują dodatkowe poziomy po poziomie 50. Planują także jednorazową nagrodę za zalogowanie się w postaci 5 pakietów Festynu Lunomroku i 500 szt. złota w terminie od 15 grudnia do 18 stycznia.

Zmiany, które pojawią się w tym miesiącu:

  • Usunięte zostaną cotygodniowe zadania wymagające legendarnych kart lub rozgrywek na Arenie
  • Cotygodniowe zadanie „Wygraj 7 partii w trybie rankingowym” zmieni się w „Wygraj 5 partii w trybie rankingowym”.
  • Karczemne bójki i Ustawki będą teraz wliczać się do postępów zadań.
  • Wszystkie codzienne zadania warte 800 PD będą teraz zapewniać 900 PD.
  • Obniżona zostanie liczba PD konieczna do osiągnięcia określonych poziomów na ścieżce nagród.
  • Blizzard dostosuje dodatkowe poziomy ścieżki nagród, by zapewnić bardziej regularny przypływ złota.

Nie będą to ostatnie zmiany względem nagród i postępów w Hearthstone. Blizzard deklaruje, że ma już kilka pomysłów na podrasowanie poziomów 1-50, by postępy były jeszcze lepszym doświadczeniem dla graczy. Czas pokaże, co z tego wyniknie. Szczegóły znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube