Blizzard usuwa bossa w czasie finałowej walki. Kuriozalna sytuacja w WoW-ie!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
11 20401
Blizzard usuwa bossa w czasie finałowej walki. Kuriozalna sytuacja w WoW-ie!

Kuriozalna sytuacja w World of Warcraft, która nie powinna się wydarzyć na takim poziomie. 

Amerykańska gildia Limit-Complexity, która jest dosłownie o kroczek do zabicia N’Zoth i zgarnięcia „World First” (11/12) w rajdzie Ny'alotha, została „skrzywdzona” przez Blizzarda. Może nie celowo, ale jednak...

Podczas jednej z takich prób wspomniany boss… po prostu zniknął z rajdu – i to na ich oczach! 

Sami zobaczcie (szósta sekunda filmiku): 

Bug? Glitch? Sekretna mechanika? Nic z tych rzeczy. 

Okazało się, że Blizzard Entertainment postanowił wprowadzić w tym czasie mały „hotfix”, czego skutkiem był despawn wszystkich N’Zoth-othów z całego północnoamerykańskiego regionu World of Warcraft

Świetny timing… Blizzard mógł już poczekać te kilka godzin, a nie robić zmiany w godzinach szczytu, kiedy gildie walczą o „World First” (w USA był wtedy wieczór, czyli najlepsza pora na granie) i liczy się dosłownie każda próba.  


UPDATE: hotfix był podobno podyktowany tym, że gildia Limit spróbowała nowej strategii walki, nie wchodząc do portalu (który pojawiał się podczas jednej z faz). Ciekawe. Widocznie Blizz chce, aby walka odbyła się według ich zasad, a nie tak, jak zrobią to gracze. 


Po kilkudziesięciu minutach N’Zoth powrócił do WoW-a, ale… jakby silniejszy. Oto co wydarzyło się przy następnym podejściu Limit-Complexity. 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube