Blizzard wprowadza w błąd - reklama wydarzenia w WoW-ie, którego jeszcze nie ma

991733

Wszyscy wiecie już, że Shadowlands zostało przesunięte gdzieś na rok 2020. Wiecie również, że pre-patch, a przynajmniej pierwsza jego część, jest już dostępny w World of Warcraft. Druga część, która zawierać będzie wydarzenie wprowadzające do nowego dodatku, czyli Inwazję Plagi, pojawi się na kilka tygodni przed premierą Shadowlands.

Nie wiemy, kiedy to będzie, ale podobno całość starczyć ma na 2-3 tygodnie zabawy. W tym czasie będziemy wykonywali specjalne zadania, zamieniali się w pobratymców Plagi, zbierali różne przedmioty oraz walczyli z Nathanosem Blightcallerem. To jednak dopiero bliżej nieokreślona przyszłość, której nie ma jeszcze w World of Warcraft.

No chyba, że oglądaliście oficjalną reklamę na YouTubie lub Facebooku, według której wspomniane atrakcje są już dostępne w MMORPG-u Blizzarda. I tutaj zaznaczam - NIE SĄ (a lagi som?).

Druga część pre-patcha nie jest jeszcze dostępna w World of Warcraft i nie wiadomo, kiedy będzie. Nie dajcie się zatem zwieść reklamom – najwidoczniej zostały one zaplanowane z dużym wyprzedzeniem i zapomniano je zdjąć lub nie było w ogóle takiej możliwości. Wpadka, ale już przywykliśmy, że Blizzard ostatnio regularnie się potyka.

Całej sytuacji nie poprawia fakt, że world boss z którym będziemy walczyli we wspomnianym wydarzeniu, czyli Nathanos Blightcaller, pojawił się ostatnio w World of Warcraft, chociaż nie powinien. Szybko został wyłączony i już go nie spotkacie, ale teraz ciężko zgadnąć  - był to kolejny błąd twórców, czy rodzaj „teasera” i sugestii, że druga część pre-patcha nadchodzi?

Wspomnianą reklamę znajdziecie na WoWHead.

Zobacz także

10 komentarzy