Blizzard zrobił niesamowity prezent najsłynniejszemu moderowi World of Warcraft

Dbm

Blizzard kolejny raz udowadnia, że nie jest pozbawioną serca korporacją, której jedynym celem jest zarabianie pieniędzy. 

Ale od początku… 

Adam to twórca Deadly Boss Mods, mega popularnych addonów do World of Warcraft, które zostały pobrane dziesiątki milionów razy i które są niezbędnikiem każdego gracza PvE (i nie tylko). 

Nieco ponad tydzień temu Adam z powodu "crapowatego" PC, słabych zarobków, problemów zdrowotnych oraz konieczności zajęcia się 70-letnią matką, ogłosił zaprzestanie pełnego wsparcia dla tych modyfikacji

I tutaj zaczyna się najlepsze. Społeczność WoW-a tłumnie ruszyła pomóc Adamowi. Na Patreonie (platforma do wpłacania pieniędzy) zebrała się już grupa niemal 3,5 tys. Supporterów, którzy pomogli – różnymi kwotami – sytuację Adama, dzięki czemu mógł opłacić rachunki i podreperować zdrowie, nie myśląc już o tym, czy wystarczy mu pieniędzy do pierwszego.  

Do akcji włączył się również Blizzard, który wraz z firmą MSI przekazał Adamowi – za jego niesamowity wkład w rozwój World of Warcraft – nowoczesny gamingowy komputer wraz z pełnym wyposażeniem (sam monitor jest wart 1,5k zł). 

W środku znajdowała się również kolekcjonerka Battle For Azeroth oraz list z podziękowaniami.

Adam obiecał, że dalej będzie się zajmował DB Mods na pełny etat. No i tym sposobem wszyscy są szczęśliwi! 

Zobacz także

12 komentarzy