Bonus z War Mode nie działa w Visions of N'Zoth w World of Warcraft

Maxresdefault

Tryb War Mode pozwala włączyć lub wyłączyć otwarte PvP w World of Warcraft. Związane są z nim pewnego rodzaju benefity, jak np. dostęp do talentów PvP, niektórych questów, czy dodatkowych atrakcji (zrzuty zaopatrzenia), ale również dzięki uruchomionemu War Mode możemy czerpać z benefitów. A zwłaszcza gracze po stronie Przymierza, którzy zazwyczaj z tego tytułu mają o wiele większy bonus, dający sporo łakoci.

Niestety, te bonusy nie są dopasowywane do sytuacji na konkretnym serwerze, ale to temat na inny materiał. Teraz dowiadujemy się, że Blizzard wyłączył wspomniane bonusy przy atrakcjach związanych z aktualizacją 8.3.

Co ciekawe, nie zrobiono tego po to, aby jedna frakcja nie miała za dużego ułatwienia przy zdobywaniu nowych reputacji czy dodatkowych walut, podczas wykonywania Daily Quests w Visions of N'Zoth. Blizzard potwierdza, że bonus War Mode został wyłączony z powodu błędu, który deweloperzy naprawiają. Gdy to się uda, wszystko wróci do normy. Co ciekawe, wyłączenie bonusu dotyczy tylko zawartości z aktualizacji 8.3, w pozostałych częściach Battle for Azeroth normalnie funkcjonuje.

Strasznie dużo rzeczy nie działa Visions of N'Zoth. Blizzard naprawia je regularnie, ale dawno nie widziałem tylu błędów w World of Warcraft w stosunkowo niedużej aktualizacji.

Zobacz także

5 komentarzy