Boom na Guild Wars. Liczba graczy zwiększyła się trzykrotnie

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
7 7364
Boom na Guild Wars. Liczba graczy zwiększyła się trzykrotnie

Żeby była jasność. Chodzi o oryginalnego Guild Wars, który miał swoją premierę – ho ho ho – dawno temu, bo w 2005 roku.

Gierka  znajduje się w trybie maintenance, ale nawet w takim stanie Guild Wars potrafi przyciągać do siebie starych i nowych użytkowników.

Według najnowszego komunikatu ArenaNet, podczas 2022 Lunar New Year Event zanotowano trzykrotnie więcej graczy niż w przypadku takiego samego wydarzenia w 2018 roku.

Z przyjemnością informuję, że ulepszenia, które wprowadziliśmy do gry od 2018 roku, sprowadziły nowych i powracających graczy do krainy Tyrii. W rzeczywistości GW pobiło nowy rekord podczas wydarzenia Księżycowego Nowego Roku w 2022 roku, z prawie trzykrotnie większą liczbą graczy, którą widzieliśmy na początku 2018 roku.

To nie koniec dobrych informacji. Ze względu na przyrost graczy, GW powraca – po ponad dziesięcioletniej przerwie – na azjatycki rynek. 28 kwietnia zostanie tam otwarte dedykowane centrum bazy danych.

W ten sposób Koreańczycy, Japończycy i Chińczycy nie będą już zmuszeni grać na Ameryce Północnej.

Mamy przyjemność ogłosić, że Guild Wars powróci do Azji z dedykowanym centrum danych w Seulu w Korei Południowej. Po wdrożeniu każdy gracz, który wybierze Azję w menu rozwijanym Dystryktu (dowolny język), zostanie przekierowany do nowego centrum danych.

Guild Wars nadal działa w modelu Buy-To-Play. Do kupienia macie różne wersje gry: podstawkę, kampanie (Factions, Nightfall), dodatek (Eye of the North), GOTY lub Complete Edition.

Co ciekawe, pomimo upływu lat Guild Wars praktycznie nie traci na wartości. Chętne osoby muszą wydać od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych.

Oficjalna strona gry


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube