Chcecie poznać szczegóły powstawania Kuźnia Zimowej Runy? Wywiad z Amazon Games

Dodany przez Sildu około 2 miesiące temu
14 1834
Chcecie poznać szczegóły powstawania Kuźnia Zimowej Runy? Wywiad z Amazon Games

Kuźnia Zimowej Runy to nowe wyzwanie, zostało dodane w 5 sezonie “Season of the Guardian”. 10 graczy na najwyższym poziomie z falami przeciwników, którzy z upływem czasu stają się coraz silniejsi. Główny cel to zgładzenie pradawnego Strażnika lodu i zgarnięcie nowych unikatowych nagród, współpraca graczy ma być tutaj kluczem do zwycięstwa.

Amazon Games podesłało nam wywiad (nie był on przeprowadzony przez nas), w którym odpowiadają na proces powstawania lochu i jego zawartość. Na wszystkie pytania odpowiedziała Katy Kaszynski, senior producer w Amazon Games.
 


Czy możesz przedstawić nam niektórych wrogów, których gracze napotkają w Winter Rune Forge i wyzwania, jakie ze sobą niosą?


W grze występuje zarówno boss, Ancient Ice Guardian, jak i miniboss, Ophidian Construct. Przed minibossem czekają na graczy również starcia falowe.


W jaki sposób zespół projektantów zapewnia, że każdy wróg w lochu jest wyjątkowy i przyczynia się do ogólnego doświadczenia?


Główni wrogowie w Runeforge mają naprawdę różne podejście do walki. Ophidian Construct zachęca graczy do kontrolowania przestrzeni walki, co odróżnia go od Ancient Ice Guardian.


Czy istnieją jakieś konkretne strategie lub taktyki, które gracze powinni zastosować podczas walki z wrogami w Winter Rune Forge?


Komunikacja i koordynacja w drużynie są niezbędne podczas walki z Ophidian Construct, gracze muszą przemyśleć skład grupy. Ancient Ice Guardian wymaga uważania na debuffy, ponieważ kumulują się one i szybko powalają graczy.


Co zainspirowało projekt nowych przeciwników wprowadzonych w lochu Winter Rune Forge? Czy istnieją jakieś konkretne mity, folklor lub odniesienia kulturowe, które wpłynęły na ich stworzenie?


Zima była głównym motywem przewodnim zawartości sezonu 4. Gdy zagłębialiśmy się w projekt, pomyśleliśmy o zamrożonej łamigłówce, która wymagała aktywacji, aby ożywić przestrzeń. Jest to źródło zarówno mechanizmu łamigłówki na początku Runeforge, jak i mechanizmu łamigłówki dla Ancient Ice Guardian, które są ze sobą powiązane.


Czy możesz opisać niektóre z umiejętności i zachowań nowych wrogów, których gracze napotkają w Winter Rune Forge i jak różnią się one od innych obszarów Aeternum?


Rozdzielanie się Ophidian Construct było nowym mechanizmem, który zachęca do odciągania wrogów od siebie w połączeniu ze wzmocnieniami wroga. Z kolei mechanizm łamigłówki podczas walki z bossem był nowością w przypadku Ancient Ice Guardian.

 


Czy w Winter Rune Forge są jakieś starcia z bossami zawierające tych nowych wrogów?


Oczywiście, że są! Jest Ophidian Construct, mini boss, a głównym bossem jest Ancient Ice Guardian.


W jaki sposób nowi wrogowie w Winter Rune Forge przyczyniają się do ogólnego wyzwania i atmosfery lochu?


Jesteśmy przekonani, że wrogowie będą mieli dodatkowy wpływ na motyw przewodni i ogólną atmosferę tej próby.

 


Jak różne rodzaje wrogów oddziałują na siebie w Winter Rune Forge?


Nie rozmawialiśmy jeszcze o starciach falowych, ale generalnie działają one jako kompletna rodzina wrogów z bronią dystansową, brutalami i "mięsem armatnim".


W jaki sposób nowi wrogowie w Winter Rune Forge przyczyniają się do ogólnego postępu i tempa rozgrywki w lochach?


Tempo budowane jest przez całą tę naprawdę rozległą Próbę, zaczynając od trzech fal losowych wrogów, minibossa, a następnie bossa.


W jaki sposób nowi wrogowie wprowadzeni w Winter Rune Forge wpisują się w szerszą historię i narrację New World?


Winter Rune Forge została po raz pierwszy wprowadzona jako sezonowa próba, część sezonowej fabuły. Zawierała ona potężny artefakt, który gracz musiał odnaleźć.


 


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube