Chyba zbliża się koniec The Secret World Classic...

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
6 1410
Chyba zbliża się koniec The Secret World Classic...

Pewnie nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale na rynku nadal istnieją dwie wersje The Secret World. Ta klasyczna (płatna) z 2012 roku i ta późniejsza-darmowa, Secret World Legends, na której bawi się większość osób.

Ale po wydaniu SWL, Funcom wcale nie zamknął serwerów protoplasty. Zostawił je aktywne, aby ta garstka garsteczka osób nadal mogła bawić się w oryginalnego The Secret World.

To jednak może nie potrwać zbyt długo. Fani TSW Classic informują, że Funcom wyłączył możliwość tworzenia/rejestracji kont dla starej wersji, co może oznaczać, że wkrótce pożegnamy się z oryginałem.

Strona, na której mogliśmy rejestrować konta (TUTAJ) automatycznie przekierowuje nas do Secret World Legends.

***

Dotychczasowi gracze The Secret World Classic nadal mogą bawić się na serwerach, ale cała reszta, która – np. kupiłaby za grosze stary klucz i chciała spróbować tego MMORPG lub zapomniała hasła do konta – nie może już tego zrobić.

Z drugiej strony The Secret World Classic oraz Secret World Legends od dawna pełnią funkcję “single-playerów”. Ludzie grają w te tytuły dla niesamowitej fabuły, a nie dla “masowości” i rajdów.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube