Ciekawe rzeczy dzieją się w Total War Arena: kupa darmowego expa, nowa mapa itd.

Dodany przez guru około 4 lata temu
7 3278
Ciekawe rzeczy dzieją się w Total War Arena: kupa darmowego expa, nowa mapa itd.

News nadesłany przez użytkownika „Xeir”. Dziękujemy!


1. Podczas patcha  3.1.7 do Total War Arena dodano nowy system "POZIOMU GRACZA", zmieniając dotychczasowe nagrody, które nie działały, tak jak powinny. Wszyscy gracze, którzy mieli jakiś "poziom gracza", otrzymali wyrównanie. Creative Assembly oraz Wargaming oddali jakoś 5000 sztuk złota i z 20.000 doświadczenia za darmo (lub nawet więcej, ale nie chce strzelać liczbami).  

2. Co więcej, Crative Assembly oraz Wargaming rozdali dodatkowo 100.000 tys. wolnego expa (dla porównania odblokowanie dowódcy na 10 tierze, pomijając ekwipunek, może kosztować 150.000/ 215.000). Cała akcja jest podobno związana z 20. urodzinami Wargaming, które pełni rolę wydawcy Total War Arena. 

Wargaming świętuje z wyjątkowej okazji 20-lecia powstania firmy – dołączcie do fety! Na graczy Total War: ARENA czeka w najbliższych dniach parę niespodzianek i upominków, dzięki którym ich bitwy zyskają na jeszcze większym rozmachu.

https://totalwararena.com/pl/news/specials/happy-birthday-20/

3. Do gry wszedł również nowy patch 3.8.1, który przebudował ekran podsumowania bitwy, poprawił interfejs drzewka technologicznego, zbalansował rozgrywkę, poprawił system zdolności oraz zoptymalizował czasy wczytywania. Nie zapominajmy o nowej mapie (Capua), która zawitała do Total War Arena dwa tygodnie temu. 


Zagracie TUTAJ


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube