Co dostanie Dragonflight w patchu 10.2.6? Blizzard tego nie powie, bo to niespodzianka!

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
8 2112
Co dostanie Dragonflight w patchu 10.2.6? Blizzard tego nie powie, bo to niespodzianka!

Blizzard ostatnio informował, że w Season of Discovery nie ma już sensu chować nowości i dlatego udostępniono Phase 2 na serwerze testowym World of Warcraft Classic. Inaczej ma się jednak sprawa z Dragonflight, które w marcu otrzyma aktualizację 10.2.6. Na ten moment nic o niej nie wiemy i wygląda na to, że nie ulegnie to zmianie, bo ten patch nie pojawi się na serwerze testowym World of Warcraft. Będzie to pierwszy raz od lat!

Blizzard postanowił, że rok 2024 będzie pełen niespodzianek, dlatego nie ujawni zawartości „aktualizacji z piracką czaszką”. Tak bowiem patch został oznaczony na roadmapie World of Warcraft. Gdy w marcu pojawi się 10.2.6, to będziemy na żywo odkrywali jego sekrety. Wspomniano o specjalnym wydarzeniu dla społeczności.

Zapowiedziano również, że w przypadku Cataclysmu, zespół również chce zaskoczyć społeczność World of Warcraft Classic. Dlatego beta tego dodatku zostaje opóźniona i pojawi się dopiero wiosną. W zamian jednak mamy otrzymać jakieś niespodzianki. Pełny komunikat znajdziecie tutaj.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube