Co ma wspólnego Warframe z PUBG Mobile? Ten crossover Wam na to nie odpowie

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 1630
Co ma wspólnego Warframe z PUBG Mobile? Ten crossover Wam na to nie odpowie

Na rynku gier widzieliśmy już wiele nietypowych współprac, więc tak w zasadzie nic nie powinno nas już dziwić. Niemniej mnie przykładowo, informacja o nawiązaniu kooperacji pomiędzy Warframe a PUBG Mobile totalnie zaskoczyła. Specjalny crossover rozpocznie się już niedługo.

Detali na temat tej współpracy jeszcze nie znamy, ale ponoć wydarzenie potrwać ma do 19 kwietnia. W tym czasie w Warframe pojawią się atrakcje związane z mapą Erangel z  PUBG Mobile. W mobilnej grze z kolei pierwsze łakocie dostępne są od dzisiaj. To właśnie 10 marca startuje „preview event” w PUBG Mobile, który potrwa do 23 marca. W tym czasie otrzymacie serię wyzwań i jeśli im podołacie to zgarniecie skórkę wzorowaną na Warframe. 

To nie wszystko. Pojawi się więcej atrakcji i misji, a także nagród do zdobycia. Niemniej na ten moment nikt niczego nie zdradza, a szczegóły poznamy w okolicach 18 marca. Obie gry mają otrzymać więcej zawartości do grania, a nie tylko przedmioty kosmetyczne. Co z tego wyniknie? Przekonamy się w najbliższym czasie.

P.S. Uprzedzając ewentualnie “Co wspólnego ma prefix z dobrym redaktorem?” - ten news i żaden inny również Wam na to nie odpowie ;)


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube