Co się stało z Legends of Aria?

Ss 61d93e929f1ea9ce736e4887ba4b618a45804b59.1920x1080

Nie mam pojęcia, czy na portalu są jeszcze osoby, które interesują się lub w ogóle pamiętają o Legends of Aria. Na portalu w miarę regularnie piszemy o tym projekcie, ale patrząc na zainteresowanie nim to dochodzę do wniosku, że równie dobrze moglibyśmy wstawić kilka newsów o Tibii. Co więcej, patrząc na ilość graczy to również odnoszę wrażenie, że niedługo pojawi się informacja o zamknięciu serwerów.

Społeczność Legends of Aria również zwraca uwagę na dziwną ciszę w eterze dookoła gry. Minęły ponad 2 miesiące od ogłoszenia ostatnich informacji, czy nowości. Co więcej, deweloperzy przepraszali za problemy w komunikacji, brak szczegółów oraz obiecali poprawę. Było to w grudniu 2020 roku. Kończy się luty 2021 roku i cisza w eterze – nic o Legends of Aria nie wiemy. Gracze są zaniepokojeni, bo były ostatnio problemy również z CM-em (Community Manager) tego MMORPG-a.

Z drugiej strony należy pamiętać, że deweloperzy pracują również nad nowym projektem, The End. To sieciowy tytuł z wikingami w rolach głównych. Esencją zabawy mają być potyczki pomiędzy graczami. Poza tym The End zaoferuje system śmierci permanentnej (nasza postać powraca, ale bez osiągnięć), dynamiczną walkę, kładącą nacisk na zdolności gracza, a nie statystyki bohatera oraz nastawienie na zdobywanie indywidualnych osiągnięć.  Niestety, o tym produkcie również niewiele więcej wiemy.

Być może to właśnie prace nad The End sprawiają, że o Legends of Aria na razie jest cicho i brakuje w tym tytule nowości. Może okazać się, że na początku marca deweloperzy wyskoczą z wielką aktualizacją i news ten okaże się zupełnie bez sensu. Czas pokaże…

Zobacz także

5 komentarzy