Co wprowadzi Murkmire oraz Update 20 do The Elder Scrolls Online?

5e3a7f2bd294aaf498e1a06433593dd5

Kolejne DLC jest już w drodze do The Elder Scrolls Online. Wraz z nimi gra zaktualizowana zostanie o Update 20, który również wprowadzi kilka drobnostek dla wszystkich. Co zatem w trawie piszczy?

Płatne DLC pozwoli graczom zwiedzić południowe rejony Black Marsh, gdzie znajdziemy ruiny imperium, gęsto dżungle, bagna oraz Argonian. Osoby zainteresowane historią świata gry, będą mogły zagłębić się w relacje jaszczuropodobnych stworzeń i myślących drzew Hist.

Poza wycieczką krajoznawczą, ZeniMax zaproponuje graczom poszukiwanie zaginionego artefaktu, będącego główną osią fabularną DLC Murkmire. Poza tym, Arena czeka na śmiałków, którzy podejmą jej wyzwanie składające się z pięciu etapów. Na końcu czekają ciekawe nagrody, więc warto się postarać.

Osoby niezainteresowane kupnem DLC, mogą skorzystać z obiecanych „music boxów” oraz cieszyć się z mnóstwa większych i mniejszych poprawek, jak i balansu klas postaci. Warto przy tym dodać, że niektóre elementy architektury w Alliance War w Cyrodiil (przykładowo mosty) będą mogły zostać zniszczone, co nada wojnie (podobno) zupełnie nowe oblicze.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

8 komentarzy