Co z World of Warcraft na konsolach i z polską wersją?

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
17 4943
Co z World of Warcraft na konsolach i z polską wersją?

Blizzard dzieli się informacjami na temat The War Within, czyli najnowszego dodatku do World of Warcraft. To jednak nie jest jedyna poruszana kwestia. Przykładowo, jeśli chodzi o polską wersję językową MMORPG-a to na ten moment nic nie wiadomo. Polskie wsparcie dla graczy (customer support) istnieje, ale czy gra zostanie przetłumaczona tak, jak inne produkcje Blizzarda? Nikt nie wie. Dlatego raczej nie ma się na co nastawiać, bo nie ma klarownej odpowiedzi.

W przypadku konsolowej wersji World of Warcraft sprawa wygląda o wiele ciekawiej. Temat ten poruszany był już w przeszłości i ponownie powraca. Blizzard nie wyklucza wydania WoW-a na konsolach, ale niczego nie obiecuje. Zespół regularnie omawia kwestię przeniesienia MMORPG-a na nowe platformy.

Czy zatem World of Warcraft pojawi się na konsolach? To niewykluczone, ale przy tym nie jest pewne czy potwierdzone. Mnie z kolei ciekawi, czy byłaby to osobna wersja gry (odrębne serwery), czy istniałby cross-play. Kurcze, po sprawdzeniu Final Fantasy XIV na padzie nie ukrywam, że zagrałbym również w WoW-a w taki sposób. I niby teoretycznie już teraz się da, ale to nie to samo, co dedykowany interfejs oraz mapowanie przycisków. Fajnie by było!


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube