Conan Exiles dostanie wierzchowce z grzbietów których powalczymy

Conan exiles is finally receivin

Grudzień zapowiada się w Conan Exiles całkiem ekscytująco. Na ten miesiąc zapowiedziana bowiem została aktualizacja z wierzchowcami bitewnymi. Idealny prezent pod choinkę? Koń z grzbietu którego dokonamy szarży! Husariaaaaaa!!!

Wracając na ziemię, w grudniu będziemy mogli poruszać się po Exiled Lands na mountach w ramach darmowej aktualizacji. Trzeba będzie znaleźć odpowiedniego wierzchowca, złapać go, a następnie wytrenować. To wszystko dzięki nowemu systemowi levelowania petów, który ostatecznie pozwoli nam również na walkę z grzbietu mounta. Tak, ta opcja również zawita do Conan Exiles.

System wierzchowców trafi do Conan Exiles za darmo, ale już wiadomo, że równocześnie w grze pojawi się DLC poświęcone mountom. Doda ono posiadaczom kilka unikalnych wierzchowców oraz zbroje tematyczne. Spokojnie, nie będzie to jednak nic Pay-to-Win, bowiem te elementy będą czysto kosmetyczne. Ile taka przyjemność? Niecałe 10 dolarów.

Ze swojej strony dodam, że chętnie zobaczę walkę na mountach w Conan Exiles. System walki w samej grze nie jest skomplikowany, ale sprawił mi pewną przyjemność, dlatego jestem ciekaw, jak Funcom zrealizuje potyczki na grzbietach wierzchowców.

Zobacz także

2 komentarzy