Conan Exiles pozwoli zjeść mięso wilkołaka, aby oddać cześć nowemu bóstwu

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
4 4746
Conan Exiles pozwoli zjeść mięso wilkołaka, aby oddać cześć nowemu bóstwu

Funcom pozwala wierzyć graczom Conan Exiles w co chcą. Co prawda ich sieciowy survival nie posiada jeszcze Latającego Potwora Spaghetti, ale prawdopodobnie to tylko kwestia czasu. Zwłaszcza, że najnowsze bóstwo specjalizuje się w bestiach.

Aktualizacja Update 34 wprowadza kilka nowości. Jedną z nich jest kult Jhebbal Saga – nowe bóstwo, któremu możemy oddawać część. Jednak poznanie tej religii wcale nie będzie łatwe. Najpierw trzeba pokonać labirynt w nowym dungeonie, Midnight Grove. Następnie nie dać się zjeść wilkołakowi-czempionowi, a następnie zakosztować mięsa tego potwora. W ten sposób otworzymy się na wiarę w Jhebbal Saga.

Jak oddawać mu część? Wystarczy polować na różne monstra w świecie Conan Exiles oraz pożerać ich mięso. W nagrodę będziemy mogli otrzymać dostęp do specjalnych wabików oraz do unikalnej broni tej religii - Claws of Jhebbal Sag.

Tak poza tym, skoro pozostajemy w temacie jedzenia, to thrallowie (niewolnicy) od teraz będą odczuwali głód. Jeśli chcemy, żeby utrzymali się przy życiu, będziemy musieli dostarczyć im pożywienie.

Funcom deklaruje, że mechanika głodu nie będzie wybitnie problematyczna i deweloperzy chcą uniknąć sytuacji w której grindujemy mięso, aby wykarmić nasz obóz. Podobno udało im się osiągnąć odpowiedni balans, dzięki długotrwałym testom.

Więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube