Conan Exiles wprowadza nowy system staminy – walka będzie przyjemniejsza

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 2785
Conan Exiles wprowadza nowy system staminy – walka będzie przyjemniejsza

Funcom przyznaje, że ostatnio brakowało rewolucji w Conan Exiles, ale deweloper zapewnia, że sytuacja będzie wygląda lepiej. 2021 rok ma należeć do nich, więc na dobry początek wprowadzają nowy system staminy.

Aktualizacja 2.2 jest już dostępna na serwerach Conan Exiles i naprawa ona mnóstwo błędów gry. Najważniejszą nowością jest jednak nowy system staminy. Wprowadzona on status „exhausted”, kiedy wyczerpiemy się z tego zasobu. Do tego rodzaj naszej zbroi oraz obciążenie nie wpływają już na ilość staminy, aby wykonać atak, czy unik. Zamiast tego oba czynniki wpłyną na regenerację tego zasobu.

Poza tym Funcom poświęcił nieco uwagi tarczom, zmieniając je w taki sposób, aby były bardziej atrakcyjne dla graczy Conan Exiles. Trzeba będzie reakcyjnie blokować ataki wroga, jeśli będziemy chcieli go pokonać, zamiast cały czas stawiać na aktywowaną tarczę i liczyć, że zablokujemy każdy cios.

Warto dodać, że obie strony mogą wejść w stan „rebound stun”, a do tego zablokowany atak będzie zabierał osobie blokującej staminę. Do tego każdy cios niszczy tarczę, zmniejszając jej wytrzymałość. Gdy wskaźnik ten zejdzie do zera, wtedy osoba blokująca otrzyma stan „shield break stun”.

Z innych nowości, na swoim serwerze możecie teraz zdecydować, jak duże obrażenia będą zadawali niewolnicy innym graczom. Wprowadzono tę opcję na życzenie społeczności Conan Exiles, która chciała mieć możliwość zrobienia armii śmiercionośnych thralli, jak i nieszkodliwych poddanych.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube