Coraz mniej Blizzarda w Blizzardzie. Kolejna ikona opuszcza firmę

Dodany przez guru prawie 5 lat temu
6 4810
Coraz mniej Blizzarda w Blizzardzie. Kolejna ikona opuszcza firmę

Najpierw Rob Pardo, potem Chris Metzen, następnie Mike Morhaime, a teraz Frank Pearce. 

Jeden ze współzałożycieli Blizzarda, który był związany z Blizzardem od 1991 roku, poinformował właśnie o swoim odejściu z firmy. Pan Pearce nie podał jednak powodu swojej decyzji. Po prostu podziękował za wspólnie spędzony czas (TUTAJ)… i good bye!

Frank Pearce piastował w Blizzardzie różne stanowiska. Był Chief Development Officerem, był Senior Vice-Presidentem, a nawet Executive Producerem przy „The Burning Crusade” (pierwszym dodatku w historii World of Warcraft). 

My request and hope for all of you is that you continue living the Blizzard values and that you be kind and respectful to one another as you experience what Blizzard creates in the future. Blizzard is a special place and a special community, and everyone with whom you interact is important to the Blizzard journey as it continues forward. Thanks to everyone for the wonderful past I have enjoyed, and thank you in advance for the great future I expect we will share.

Mówcie, co chcecie, ale to już ne jest ten sam Blizzard. Stara gwardia się wykruszyła, zostawiając miejsce młodszym ludziom, którzy fundują nam później coś takiego jak Diablo Immo… Ekhm, Ekhm, o czym to to chcieliśmy napisać. . 

A tak, Wszystkiego Najlepszego na „nowej drodze życia” Panie Pearce. 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube