Corepunk przesuwa testy Alfa 2 dla naszego dobra

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
17 1197
Corepunk przesuwa testy Alfa 2 dla naszego dobra

Corepunk dało się już poznać z niedotrzymywania terminów, więc chyba nikt nie oczekuje od tego projektu wyjścia na czas. Nadchodzące MMORPG miało uruchomić testy Alpha 2 jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 23 kwietnia. Zespół poinformował jednak, że zmienia termin na 27 maja. Wtedy będziecie mogli zagrać w Corepunk do 2 czerwca. Pod warunkiem oczywiście, że coś jeszcze nie ulegnie zmianie.

Powodem przesunięcia jest chęć dopracowania systemu progresowania w Corepunk. Deweloperzy nie chcą, aby gracze testujący ich projekt odczuwali niezadowolenie. Dlatego dla ich dobra ekipa uznała, że dodatkowy miesiąc na dopracowanie tego elementu zwyczajnie się przyda. Szczegóły znajdziecie tutaj.

„Nasz plan na ten test zakłada odblokowanie wystarczającej liczby systemów, abyście mogli się dobrze bawić, testować buildy, nowe przedmioty, broń i grać bohaterami ze sprawnie działającą progresją. Będziemy mieli mnóstwo zabawy oglądając Waszą rozgrywkę i czytając opinie. Na tym etapie jest to dla nas główny cel testu. Mimo że Corepunk ma pewne pomysły i systemy inspirowane różnymi topowymi grami MMORPG, gra się w Corepunk zupełnie inaczej. Może przez to nie jest to gra dla każdego. Ale z pewnością to samodzielna produkcja w swoim gatunku. Naprawdę chcemy poznać Waszą opinię na jej temat”.

Twórcy dalej zakładają, że Corepunk ma ogromne szanse pojawić się w Early Accessie jeszcze w 2024 roku. Weźmiecie udział w majowych testach, czy Was ten tytuł w ogóle nie interesuje?


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube