Cross-play, nowa postać i kolejna gra MMO - dalsze rewelacje z TennoCon

Dodany przez guru ponad rok temu
0 4819
Cross-play, nowa postać i kolejna gra MMO - dalsze rewelacje z TennoCon

Myślicie, że ““Duviri Paradox” oraz “Soulframe” to wszystko, co zostało zapowiedziane/pokazane na TennCon 2022? Błąd.

Digital Extremes poszło na całego i zaprezentowało także:

Veilbreaker:

Veilbreaker będzie kolejną fabularną przygodą w Warfame nastawioną na doświadczenie single player.

“Będziecie mogli przejąć kontrolę nad bohaterskim żołnierzem Grineer — Kahlem-175. Po przeżyciu ataku Erry na Cetus i zerwaniu swojego Woalu Narmer, Kahl zdecydował się podjąć walkę o wolność swoją i swoich braci w szeregach Grine”

Cross-play, Cross-Save, Wersja Mobilna:

Czy trzeba coś więcej pisać? Chyba nie. Już wkrótce będziemy mogli grać w Warframe na urządzeniach mobilbych, a dzięki cross-play i cross-save połączymy się ze znajomymi/graczami z innych platform.

Warframe kontynuuje swoją drogą ku rozgrywce międzyplatformowej i wersji mobilnej gry, a zespół spędził ostatni rok badając i przeprowadzając wewnętrzne testy funkcji Cross Play.

Tymi krokami zbieramy się do zaangażowania społeczności w testy po raz pierwszy i jesteśmy podekscytowani, mogąc ogłosić, że odbędą się one w tym roku.

W ramach przygotowań do Cross Play i wersji mobilnej będziemy synchronizować wiele systemów gry, takich jak oferta Baro Ki'Teera, która będzie taka sama na wszystkich platformach, kiedy pojawi się on podczas kolejnej planowanej wizyty już 29 lipca 2022 roku.

Nowa postać:

Warframe świętuje, bo do gry zbliża się jubileuszowa 50-ta postać, niejaki “Styanax”.

“Zainspirowany dzierżącymi włócznię i tarczę wojownikami z odległej przeszłości, Styanax przywołuje na myśl bohaterów starożytnej mitologii. Zawsze dzielny w obliczu wroga Styanax nigdy nie zawaha się przed walką.”

Premiera "soon”.

Zmiany w zespole Warframe:

Najważniejsze osoby odpowiedzialne za rozwój Warframe (na czele ze Stevem Sinclairem oraz Geoffem Crookesem), przeszły właśnie do zespołu Soulframe, aby doglądać produkcji nowego MMORPG.

Z kolei pieczę nad Warframe – jako Creative Director – obejmie teraz Rebecca Ford. Pani, która pracuje w Digital Extremes od początku Warframe i która zna tę grę od podszewki.

Ta decyzja daje nam gwarancję przyszłości Soulframe i Warframe, nad którymi będziemy jeszcze wiele lat rozwijać. Jesteśmy oddani utrzymaniu spójności usług i twórczej innowacji, które pozwalają nam na tworzenie wysokiej jakości gry dla graczy. Spodziewajcie się kolejnych aktualizacji najwyższej jakości, poczynając od aktualizacji Veilbreaker i Paradoks Duviri.

Kolejne nowe MMO:

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Digital Extremes podpisało umowę wydawniczą z Airship Syndicate (“Darksiders Genesis”, “Battle Chasers: Nightwar”, “The Ruined Kind: A League of Legends Story”), dzięki czemu kolejne gry tego studia zostaną objęte opieką Digital Extremes.

Wśród nowych tytułów jest także nowe zręcznościowe MMO z widokiem trzeciej osoby. Niestety nie znamy jeszcze nazwy gry… Materiałów także jest jak na lekarstwo (na poniższym wideo widzimy kilkusekundowe fragmenty rozgrywki). 

Prawdziwa zapowiedź gry pojawi się na ceremonii The Game Awards – czyli dopiero w grudniu.

***

Więcej TUTAJ


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube