Cryofall opuścił Early Access! Ten sieciowy survival dostępny jest po polsku!

Okazjonalnie o CryoFall piszemy, ale na portalu w sumie nie poświęcamy temu tytułowi wybitnej uwagi. Niesłusznie, bowiem jest to całkiem udany, sieciowy survival, który właśnie opuścił Early Access. Wydawca Daedalic Entertainment i studio AtomicTorch poinformowali o premierze CryoFall, która miała miejsce wczoraj, 29 kwietnia.

CryoFall łączy sandboksową symulację w klimacie sci-fi z elementami survivalu i RPG – przy okazji kładąc duży nacisk na kreatywność i interakcję między graczami. W drodze do pełnej wersji gra wzbogaciła się o masę funkcji i treści, które dostarczą rozrywki na setki godzin wyśmienitej zabawy. W omawianym tytule gracze próbują osiedlić się na zapomnianej planecie, ucząc się rolnictwa, przemysłu, handlu, eksploracji i wielu innych czynności, jednocześnie budując oraz żyjąc w złożonym społeczeństwie.

Zaczynając w prymitywnej epoce kamienia, ocaleni przechodzą przez imponujące drzewo technologiczne, które prowadzi ich aż do ery kosmicznej, od toporów i kusz po mechy bojowe i karabiny plazmowe.  Gra oferuje dedykowane serwery PvE dla tych, którzy lubią spokojną kolonizację, oraz serwery PvP dla graczy, którzy lubią walczyć nie tylko ze swoim środowiskiem, ale także ze sobą nawzajem.

CryoFall kupicie normalnie na Steamie za około 60 złotych, ale trwa premierowa promocja, dzięki której wyrwiecie tytuł za niecałe 39 złotych. Zawsze możecie również skorzystać z dema, jeśli nie chcecie kupować kota w worku! Warto dodać, że tytuł jest dostępny w języku polskim.

Zobacz także

6 komentarzy