Czarne Smoki jako grywalna rasa w WoW. Wielki "przeciek" z kolejnego dodatku

Wow dragon mount black darke 1024x556

Cały artykuł i wszystkie zawarte tutaj informacje traktujcie z dystansem.

Podobno jest to przeciek pochodzący bezpośrednio od Blizza (to znaczy od jednego z deweloperów zajmujących się World of Warcraft), ale nikt nie jest w stanie potwierdzić jego autentyczności.  I nikt nie będzie w stanie tego zrobić, dopóki dopóty Blizzard oficjalnie nie zapowie kolejnego dodatku do “Króla MMORPG” do WoW-a, co prawdopodobnie nastąpi w tym roku. 

https://www.mmo-champion.com/threads/2613054-10-0-Leak

Koniec “Shadowlands”

W walce z Jailerem, Azeroth zostaje rozerwane. Pokonujemy strażnika i ratujemy planetę, ale są też konsekwencje.

Świat gry dotkną trzęsienia ziemi i inwazje. Zorganizowane zostanie także wielkie wydarzenie związane z przeszłością. Deweloperzy chcą, aby gracze poznali dokładną historię Azeroth przed 10.0, czyli „wielką podróż” po starych wydarzeniach i tradycjach.

Kolejny dodatek:

Następny dodatek do World of Warcraft nazywa się “The Dragon Isles” i będzie największym rozszerzeniem jakie stworzył Blizzard.

Dodatek będzie promowany hasłem “Azeroth has awoken!”, czyli “Azeroth się przebudził”.

Głównymi nowościami dodatku będzie tytułowy region The Dragon Isles, nowa rasa – Black Dragons oraz system World Shaping.

Szczegóły: 

W wyniku ataku Jailera z Duszy Świata narodził się „Azeroth the Eternal”. Jest to smok... no prawie...

Wszystkie dusze świata są wyjątkowe, a esencja Azeroth pośrednio ukształtowała planetę na eony.

Smoki są bezpośrednio związane z Azeroth, który jest swego rodzaju protoplastą smoków.

Gdy gracze dotrą do Smoczych Wysp, będą tam pracowali nad tym, aby „przekształcić” i przywrócić ład Azeorth. 

Historia będzie się kręcić wokół istoty przypominającej Leeloo z “Piątego Elementu”.

Istota najwyższa, ale z umysłem dziecka. Gracze muszą pomóc jej odblokować moce, aby uzdrowić planetę. Znajduje się ona w  świątyni na Wyspach Smoka razem z Thrallem i Wrathionem.

Azeroth jako Azeorth otrzyma własne drzewko talentów, które wygląda bardzo podobnie do oldschoolowych drzewek talentów z Classic.

Nowe zdolności są jak zdolności Przymierza, ale nie mają dodatkowych „zablokowanych” wyborów. Każdy ma takie same umiejętności. Zdolności mają drugorzędne efekty w zależności od strefy, w której się znajdujesz. Jednym z przykładów jest zdolność taka jak Abomination Limb, która działa również jako hak z liną.

Strefy Wysp Smoczych będą się zmieniać poprzez kształtowanie świata np. mapa zmieniająca się z pustyni w las.

Kształtowanie świata odblokowuje nowe umiejętności w każdej strefie. Spacery po wodzie, latanie, teleportacja, widzenie spektralne, odnajdywanie skarbów.

Niektóre starsze strefy we Wschodnich Królestwach i Kalimdorze otrzymają duże aktualizacje podczas rozszerzenia.

Nowa rasa: 

Nowa rasa działa jak Worgen, dostosuj swoją smoczą formę i humanoidalny wygląd. Humanoid może być dowolną rasą, w tym rasami sprzymierzonymi. Dodatkowe opcje dostosowywania postaci humanoidalnych, w tym rogi, ogony,  łuski, a także efekty, takie jak płonące oczy...

Dragon Form jest używany głównie do podróży i dwóch rasowych umiejętności, historia wyjaśni, dlaczego Czarne Smoki muszą nauczyć się walczyć jak śmiertelnicy jako jedna z klas.

Czarnymi Smokami może być Wojownik, Mag, Łotrzyk, Druid, Łowca, Czarnoksiężnik, Kapłan, Szaman i Paladyn. Wszystkie oryginalne klasy WoW.

Wrathion od czasów Caty próbuje przywrócić Czarne Smoki. Gracze to nowe smoki, które Wrathion nadzorował na Wyspach Smoka. Wrathion zwerbował/uprowadził trenerów klas z całego Azeroth, aby ich szkolić.

Od czasu bitwy ze Deathwingiem wszystkie smocze aspekty traciły swoją magię. Nowe smoki (gracze) muszą nauczyć się walczyć u boku śmiertelnych ras, aby ocalić swoją rasę.

Nie wiem, co wy o tym sądzicie, ale według mnie brzmi to… wiarygodnie i pewnym stopniu bardzo interesująco.

Komentujcie.

Zobacz także

19 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz