Czy Chrono Odyssey będzie next-genem? Wyniki ankiety

Dodany przez guru około rok temu
0 1977
Czy Chrono Odyssey będzie next-genem? Wyniki ankiety

Czy od czasów Guild Wars 2, Elder Scrolls Online czy Black Desert, które na swój sposób były pewnego rodzaju produkcjami nowej generacji, doczekaliśmy się next-gena z prawdziwego zdarzenia? Chyba nie.

Wielu producentów, wielu – ekhm, ekhm – redaktorów poczytnych portali starało się nas przekonać, że to właśnie ta gra, ta jedyna gra będzie tym wielkim “next-genem”, na którego wszyscy czekamy.

Ale tak się nie stało z Bless Online, Revelation Online, MU Legend, Elyon, New World i Lost Ark Online. Czy podobny scenariusz czeka nas w przypadku Chrono Odyssey?

Może tak, może nie, co nie zmienia jednak faktu, że prawie połowa ankietowanych (47%) jest “umiarkowanymi optymistami” w stosunku do Chrono Odyssey.

Pierwszy gameplay-trailer (TUTAJ) zrobił niesamowite wrażenie i jeśli południowokoreańscy producenci dostarczą nam taką grafikę i taki system walki, jaki pokazali na filmiku, to chyba będziemy mieli rewolucję na rynku MMORPG.

Niestety istnieje też spora grupa osób (41% ankietowanych), która absolutnie nie wierzy w next-genowość Chrono Odyssey. I w pewien sposób można ich zrozumieć. Zbyt dużo razy rozczarowaliśmy się jakimś tytułem, aby teraz pokładać nadzieje akurat w tej grze. Oczywiście, możemy się miło zaskoczyć, ale przeszłość nauczyła nas, że to się nigdy albo prawie nigdy nie zdarza.

Zobaczymy także na ostatnią grupę osób – tylko 12% ślepo wierzy w epickość Chrono Odyssey.

No cóż, trzeba czekać. Albo na nowe materiały, albo na pierwsze testy, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie – czy Chrono Odyssey jest czy nie jest next-genem?

***

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube