Czy da się zrobić dobrą grę przeglądarkową?

Dodany przez PefriX około 7 lat temu
16 6252
Czy da się zrobić dobrą grę przeglądarkową?

Panie i Panowie, dzisiaj mam Wam do zaprezentowania towar nietypowy. Swą premierę miał całkiem niedawno, bowiem 1 stycznia 2017 roku. Od tego czasu zdążył użądlić niejednego nieuważnego gracza, a wielu dzięki niemu stało się Billem Gatesem miodowego interesu. Kochani, przed Wami Beefighters!

Tak, rozumiem Wasze wątpliwości, wszak jakim cudem przeglądarkowa gra o pszczołach ma być interesująca? Poniżej postaram się Wam udowodnić, że prezentowany przeze mnie produkt jest nektarem najwyższej jakości – jeśli nie wierzycie, skosztujcie go sami. Trzon zabawy wydaje się mało fascynujący, ot, wcielamy się w inwestora, który dba o swój pszczeli interes, rywalizując z innymi. Nuda? Phi, a co jeśli ci przedsiębiorcy zbierają się po pracy w „Fight Clubie” i sprawdzają zdolności swoich podopiecznych?

Tytuł należy podzielić na dwie części: aspekt ekonomiczny oraz bitewny. Na co dzień zajmujemy się interesem, zdobywamy pieniądze na kupno nowych uli, produkujemy nektar oraz rozwijamy nasze indywidualne zdolności. Wszystko po to, by imperium miodowe przynosiło jak największy dochód. W końcu wszystko kręci się dookoła pieniędzy!

Nie samą pracą człowiek jednak żyje. Gdy już zaplanowaliśmy rozwój interesu, należałoby zainteresować się naszymi podopiecznymi. Dlatego wyruszamy na Przygodę, by otrzymać dostęp  do nowych rodzajów pszczół (w sumie jest ich 6). Te mają indywidualne statystyki oraz umiejętności – słabe okazy wymieniamy na nektar lub poddajemy modyfikacjom genetycznym. Może to mało humanitarne, ale „biznes is biznes”. Warto dbać o rozwój pszczół, bowiem tylko najmocniejsze z nich poradzą sobie na Arenie, gdzie będą walczyły z przedstawicielami konkurencji. Dodatkowo, użyjemy ich, by zaatakować ul przeciwnika. Ewentualnie posłużą nam do obrony przed grabieżą.

Na sam koniec pozostawiam najsmaczniejszy plaster miodu, czyli Instancje. Do Instancji może przystąpić 20 graczy, założyciel decyduje kogo przyjąć i jaką rolę mu powierzyć. Należy obstawić 3 stanowiska: tank (obrona), dps (atak), healer (support).

Nic nie stoi na przeszkodzie, by dołączyć do Klanu i walczyć z miodowym monopolem wrogich korporacji! Dla nowo zarejestrowanych graczy przygotowano klan Akademia Beefighters. Dzięki niemu dowiedzą się o podstawach zabawy, a przy okazji otrzymają dodatkową energię, finanse oraz możliwość sprawdzenia konta premium do szybszego startu i walki z najlepszymi.

Samotni pszczelarze mogą również skoncentrować się na inwestowaniu funduszy w rozwój tej jednej, wymarzonej pszczoły. Dzięki temu będą mogli spróbować swoich sił w rankingu, gdzie na najlepszych czeka splendor i chwała.

No dobra, mam nadzieję, że wzbudziłem chociaż trochę Wasze zainteresowanie. Pakuję swój towar do teczki i nie namawiam już więcej. W końcu to nie słowa, a czyny są ważne! Dlatego wchodzicie pod ten adres (darmowe premium dla kont zarejestrowanych z tego linka) i sprawdzacie sami, czy miód, który chciałem Wam pokazać rzeczywiście był tak słodki, jak obiecywałem. Tak, ten wpis jest sponsorowany.


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube