Czy kiedykolwiek spotkaliście Game Mastera?

Gamek

Game Masterzy to pewnego rodzaju bogowie gier MMORPG. Działający z ukrycia i potrafiący robić rzeczy, które dla zwykłych śmiertelników (czyt. Graczy) są absolutnie niedostępne.

Są nieśmiertelni, mogą teleportować się w dowolne miejsce na mapie, kontrolować środowisko, respić potwory, potrafią także jednym przyciskiem (lub komendą) załatwić na amen gracza lub graczy, którzy ich zdaniem przekroczyli uprawnienia i naruszyli regulamin gry.

Game Masterzy istnieją praktycznie w każdej produkcji Massivelu Multiplayer Online Role Playing Game, ale bardzo trudno ich spotkać.

No właśnie, czy dostąpiliście zaszczytu zobaczenia GM-a na własne oczy?

A i owszem. Aż 84% naszych ankietowanych spotkało Game Mastera podczas swojej przygody w MMORPG. Ciekawi nas tylko, czy było to przy okazji jakiegoś eventu (wiele tytułów organizuje cykliczne wydarzenia typu “Znajdź GM”), czy może nabroiliście tak bardzo, że nawet sam Mistrz Gry zdecydował się wam odwiedzić?

Tak jak pewne grupa Tibijczyków (złożona głównie z Polaków), która kilka miesięcy temu wykorzystała exploita, a potem w pośpiechu uciekała przed GM-em:)

Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Niestety 16% naszych użytkowników nie dostąpiło tego wyróżnienia. Jeszcze. Widocznie muszą pograć trochę dłużej w MMORPG, a może kiedyś spotkają podczas swojej przygody legendarnego Game Mastera.

Dzięki za wszystkie głosy.

Zobacz także

11 komentarzy