Czy Shadowlands był najgorszym dodatkiem do WoW-a?

Dodany przez guru 2 miesiące temu
27 3518
Czy Shadowlands był najgorszym dodatkiem do WoW-a?

“Shadowlands” możemy już chyba mówić w czasie przeszłym. Za tydzień (z hakiem) rozpocznie się nowa era World of Warcraft, która – przynajmniej na papierze – wygląda bardzo obiecująco.

Dlatego to najlepszy moment na refleksję i zastanowienie się, czy “Shadowlands” rzeczywiście był najgorszym lub jednym z najgorszych dodatków w historii gry?

Wyniki głosowania:

Sami widzicie, że była to jedna z najbardziej wyrównanych ankiet na tym portalu. Różnica głosów była minimalna…

Ostatecznie jednak wygrała odpowiedź – “Nie, były gorsze rozszerzenia od Shadowlands (50,14%). Ciekawe tylko, jaki dodatek WoW-a mieliście na myśli? Battle For Azeroth, Warlods of Draenor, Cataclysm, a może Mists of Pandaria którego osobiście uważam za najbardziej niedocenianego dodatku?

Z kolei 49,86% osób nie miało wątpliwości. “Shadowlands” był najgorszym etapem dla World of Warcraft, na co złożyło się wiele czynników. Po pierwsze content -“Shadowlands” trafił w sam środek pandemii, gdzie aktualizacje były dostarczane w mniejszej ilości i z dużym opóźnieniem, a to powodowało frustrację fanów.

Inna sprawa, że to właśnie w czasie “Shadowlands” Blizzard doświadczył największego kryzysu wizerunkowego w swojej historii, co – chcąc nie chcąc – przełożyło się również na odbiór dodatku.

Miejmy nadzieję, że Blizzard wyciągnie z tego lekcje i “Dragonflightem” będzie starał się odkupić winy. Bo gorzej już (chyba) być nie może. Prawda?

***

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


27 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube