Dalarańska robota będzie dostępna w Hearthstone od jutra

Cinematic 1280b 1557370743797 1280w

Do Hearthstone wprowadzono nową przygodę dla jednego gracza:

Arcyzłoczyńca Rafaam starannie dobrał niegodziwców odznaczających się wyjątkową podłością i megalomanią, aby razem z nim stworzyli Ligę Z.Ł.A. Teraz wspólnie szykują się do najzuchwalszej akcji w historii Azeroth – porwania magicznego miasta Dalaran!

Gracze wcielą się w szeregowego członka tej organizacji. Początkujący złoczyńca będzie przemierzał ulice i kanały Dalaranu, aby zapewnić pomyślność wszystkich części planu – albo przynajmniej odwrócić uwagę obrońców miasta i ułatwić szefostwu realizację niecnych zamiarów. Mimo klimatycznego opisu, jest to dobrze wszystkim znany w Hearthstone „dungeon run” w formie przygody dla pojedynczego gracza.

Podobnie jak w poprzednich przygodach dla jednego gracza opartych na tworzeniu talii, także w tej gracz wybierze bohatera i będzie walczył z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Po każdym zwycięstwie wzbogaci swoją talię o karty i potężne skarby. Jeśli bohater zostanie pokonany, straci swoją talię, a gracz będzie musiał zacząć od początku.

W tym tygodniu udostępnione zostaną rozdziały Bank Dalaranu oraz Purpurowa Twierdza. W sumie przygoda dla jednego gracza obejmie pięć rozdziałów, a w każdym z nich znajdą się wyjątkowe zasady, wydarzenia i potyczki. Dostępny będzie również tryb heroiczny dedykowany dla co bardziej wymagających osób.

Dalarańska robota oficjalnie dostępna będzie od 16 maja. Pierwszy bohater i pierwszy rozdział będą dostępne dla wszystkich za darmo. Kolejne rozdziały będą pojawiały się w sprzedaży na przestrzeni nadchodzących trzech tygodni. Można kupić zestaw zawierający wszystkie rozdziały za 19,99 EUR albo każdy zestaw osobno za 700 sztuk złota lub 6,99 EUR.

Po odblokowaniu każdego rozdziału po Banku otrzymacie również dwóch dodatkowych bohaterów, którymi będzie można zagrać w Dalarańskiej robocie. Za przejście każdego rozdziału otrzymacie 3 pakiety z Wyjścia z cienia, a za ukończenie wszystkich – złoty klasyczny pakiet. Dodatkowo za przejście wszystkich rozdziałów w trybie normalnym lub heroicznym otrzymacie dwa wyjątkowe rewersy.

Zobacz także

0 komentarzy