Darmowe konto premium z okazji drugich urodzin Broken Ranks!

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
6 2464
Darmowe konto premium z okazji drugich urodzin Broken Ranks!

Broken Ranks ma już dwa lata! W tym czasie polska produkcja przeszła sporo zmian, wzbogaciła się o niemało atrakcji, a także o nieliche wyzwania. Nowa end-game’owa instancja Sidragi została pokonana po sześciu miesiącach od wprowadzenia. Jednak największa nowość dopiero przed nami, ponieważ już niedługo do gry trafi darmowy dodatek (aktualizacja) Shadow of Hope.

Shadow of Hope kontynuować ma główny wątek fabularny Broken Ranks, a także wprowadzić krainę Thalię. Nowości sprawdzimy 25 stycznia. A co z tą darmowa premką? Każdy aktywny, logujący w ciągu ostatnich 30-tu dni gracz, otrzyma bonusowe 7 dni konta premium. W przypadku, gdy posiada już premium, zostanie ono przedłużone o 7 dni. Z kolei osoby, które nie zalogowały do gry w ciągu ostatnich 30-tu dni otrzymają link do aktywowania bonusu wraz z mailingiem.

Dodatkowy czas konta premium zostanie dodany 25 stycznia. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Broken Ranks również będą mogły skorzystać z promocji poprzez wpisanie następującego kodu podczas rejestracji: SOH.

Poza tym 2 lutego udajcie się do Naganiacza (NPC rezydującego w ważniejszych lokacjach świata - Trentis, Alaril, Kemenak, Garnizon, Beirn), a on udzieli Wam ogólnych informacji na temat urodzin po koldziemu. Otrzymacie też żetony potrzebne do udziału w zabawie - tzw. fyrki. Naganiacz przeniesie Was do Mordowni, a stamtąd Gzergr już przejmie pałeczkę, objaśniając dokładne zasady.

W dniu urodzin Broken Ranks pojawi się specjalna skórka, dzięki której będziecie mogli jeszcze mocniej z nami świętować tę okazję! Skórka będzie do odebrania w sklepie premium. Nie zapomnijcie tego zrobić, bo pozostanie tam tylko do 29.02! Pełna rozpiska urodzinowych atrakcji dostępna jest tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube