Darmowy, świetny i po polsku. Albion Online ma pół miliona aktywnych graczy!

Albionnn

Zaraz się dowiecie, dlaczego Albion Online to jeden z największych, najlepszych i najpopularniejszych MMORPG-ów ostatniej dekady.

Przemawiają za nim liczby…

W dzisiejszym Komentarzu Deweloperów Sandbox Interactive podsumowało 2020 rok, który – jak łatwo się domyślić – był dla Albiona rekordowy. Wydano 29 patchów i aktualizacji, wprowadzono wiele nowych elementów (np. Przeróbkę Rubieży, Kryjówki, Bitwy o Terytoria w otwartym świecie, Ścieżki Awalonu, Kryształową Ligę, Awalońskie Bronie i Zbroje, Przeklęte Lochy itd.).

To wszystko przełożyło się na rosnącą (w ogromnym tempie) liczbę graczy. Populacja Albion Online zwiększyła się od początku roku kilkukrotnie.

Obecnie bawi się tam 500,000 osób miesięcznie!!!

Ogółem wydaliśmy 29 aktualizacji i patchów, a większość z nich z domów. Albion ma stałą liczbę 500 000 graczy każdego miesiąca, a liczba graczy nadal rośnie.

***

Następny rok nie powinien być gorszy. Zapowiedziano już wiele ulepszeń dotyczących otwartego świata, designu gry, systemu walki czy jakości życia (tzw. Quality of Life). Pojawi się także więcej lore, questów oraz sposobów na zabawę PvE.

Ponadto w 2021 roku Albion Online zostanie OFICJALNIE wydany na tablety i urządzenia mobilne (w Google Play oraz Apple Store). Czyli jeśli teraz mamy pół miliona aktywnych graczy, to potem może to być milion albo i więcej.


Kto jak kto, ale Albion Online zasłużył na sukces. Pokazał również, że na rynku wciąż jest miejsce dla sandboxowych, hardkorowych MMORPG, które nie posiadają jakiejś superowej grafiki.

Nic tylko grać – TUTAJ (Albion Online jest dostępny po polsku).

Zobacz także

13 komentarzy