Daybreak sprzedało 4000 abonamentów All Access, więc teraz oferuje 6000 nowych!

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
5 3870
Daybreak sprzedało 4000 abonamentów All Access, więc teraz oferuje 6000 nowych!

Nie tak dawno pisałem Wam o nietypowej ofercie od Daybreak. Za niecałe 300 dolarów mogliście zdobyć abonament do końca istnienia niektórych tytułów ze stajni firmy.

„Nie, to nie żart. Za niecałe 300 dolarów możecie mieć nieograniczony dostęp do DC Universe Online, EverQuest, EverQuest 2 oraz PlanetSide 2. Żadnego kupowania abonamentu, żadnych dodatkowych opłat. Nabywacie All Access i do końca działania tych produkcji, macie dostęp do subskrypcji/konta premium/membership w tych produkcjach.”

Oferta była jednak ograniczona liczbowo i czasowo. Daybreak sprzedawało dostęp All Access w limitowanej ilości 4000 egzemplarzy! Do tego z promocji można było skorzystać do 31 grudnia 2018 roku. I wiecie co? Cały „nakład” został sprzedany!

Tak, 4000 kont All Access znalazło nowych właścicieli, a Daybreak idzie za ciosem - udostępnia jeszcze 6000 takich kont. Warto przy tym zaznaczyć, że firma nie zapewnia w ten sposób dostępu do H1Z1 oraz PlanetSide Arena.

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się czegoś takiego. Zakładałem, że z tych 4000 kont większość zostanie sprzedana, ale wszystkie?! Jak myślicie, czy kolejna porcja również zostanie wykupiona? W tym przypadku mowa o 6000 kont oferowanych do 31 grudnia! Czasu jest niewiele, ciekawe jak z chętnymi :).


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube