Deathwing i zmiany w zbieraniu doświadczenia pojawią się w HotS-ie w grudniu

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
0 2775
Deathwing i zmiany w zbieraniu doświadczenia pojawią się w HotS-ie w grudniu

Na Publicznym Serwerze Testowym pojawiła się kolejna aktualizacja do Heroes of the Storm. Będzie dostępna do testów do ok. 2 grudnia. Niedługo potem (w okolicach 10 grudnia) wszystkie nowości z PST powinny trafić do normalnej wersji gry. Czy jest na co czekać?

Anomalie w Nexusie to sezonowe zmiany w rozgrywce, które wpływają na wszystkie tryby gry w Heroes of the Storm. Wydarzenia te będą trwać przez cały sezon. W zależności od tej oceny niektóre z nich mogą na stałe trafić do gry, zaś inne mogą być jednorazowe.

Pierwsza Anomalia już pojawiła się w Nexusie! Aby gromadzenie doświadczenia było jeszcze bardziej satysfakcjonujące i intuicyjne, Blizzard zmienia sposób jego zdobywania za stronników w Heroes of the Storm. Gracze nie będą już zdobywać doświadczenia jedynie za to, że znajdują się w pobliżu stronnika w chwili jego śmierci – zamiast tego będą musieli zebrać Kule Doświadczenia upuszczane przez umierających stronników.

Kule Doświadczenia powoli przemieszczają się w kierunku najbliższego bohatera sojuszniczego znajdującego się w zasięgu 6 i są zbierane, gdy bohater sojuszniczy znajdzie się w zasięgu 1,5. Kule Doświadczenia nie będą się przemieszczać w kierunku bohaterów przyczajonych w zaroślach lub korzystających z ukrycia, ale nadal mogą być przez tych bohaterów zebrane, jeśli podejdą oni do Kuli na odległość 1,5. Kilka uwag:

  • Fala Lawy Ragnarosa natychmiast zbiera teraz Kule Doświadczenia znajdujące się na jej drodze.
  • Symbiont Abatura jest na potrzeby zbierania Kul Doświadczenia sklasyfikowany jako bohater.
  • Halucynacje (np. Lustrzane Odbicia Samuro lub Holoklony Novy) są na potrzeby zbierania Kul Doświadczenia sklasyfikowane jako bohaterowie.

Pora na dalsze zmiany. Gracze, którzy osiągnęli co najmniej kategorię mistrzowską, mogą wchodzić do kolejki w lidze Nexusa w ekipie z maksymalnie jednym graczem. Drugi gracz także musi posiadać co najmniej kategorię mistrzowską.

Obu graczy wchodzących w skład ekipy może dzielić różnica maksymalnie 5000 pkt. rankingowych. Gracze, którzy rozegrali wszystkie mecze klasyfikacyjne, nie mogą już brać udziału w lidze Nexusa w ekipie z graczami, którzy nie rozegrali jeszcze wszystkich meczów klasyfikacyjnych.

Świat Zabawek 2 to zimowe wydarzenie specjalne w Heroes of the Storm, które potrwa od ok. 16 grudnia 2019 do ok. 3 lutego 2020. Rzucajcie kośćmi, wykonujcie zadania i dołączcie do Mefista Władcy Łaskotek oraz zgarnijcie wierzchowca-lokomotywę, który pozwoli podróżować całej drużynie razem!

I na koniec - szykujcie się na całkowitą anihilację świata z rąk przepotężnego Śmiercioskrzydłego. Pustoszycielowi Światów spowszedniało już sianie zagłady w World of Warcraft oraz Hearthstone, dlatego postanowił rozszerzyć swą działalność na niezliczone krainy Nexusa. O jego umiejętnościach poczytacie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, który niestety wrócił do League of Legends.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube