Definitywny koniec Elyon

Dodany przez guru ponad rok temu
16 2954
Definitywny koniec Elyon

Po ogłoszeniu zamknięcia serwerów anglojęzycznej wersji była jeszcze nadzieja, że Elyon – za sprawą oryginalnej południowokoreańskiej odsłony – zdoła jakimś cudem przetrwać na rynku i być może doczekamy się w przyszłości jakiejś reaktywacji pod banderą innej firmy. 

Niestety, nic takiego już się nie stanie. Elyon KR także ogłosił swoje wyłączenie, zaplanowane na marzec przyszłego roku (cztery miesiące od teraz).

Oznacza to definitywny koniec tego wysokobudżetowego MMORPG. Nie da się przecież istnieć bez wsparcia producentów, bez dalszych aktualizacji i bez perspektyw na sukces.

Potwierdzenie.

Z ciężkim sercem przekazujemy smutne wieści wszystkim poszukiwaczom przygód, którzy do tej pory pokochali Elyon.

Elyon, który został powitany 10 grudnia 2020 r. i od tej pory mógł trwać razem z miłością poszukiwaczy przygód. Niestety, uznano, że trudno jest zapewnić ciągłość usługi, dlatego po dokładnym rozważeniu wszystkich za i przeciw podjęliśmy decyzję o zakończeniu usługi 2 marca 2023 r.

Teraz tylko czekać na komunikat ze strony Elyon SEA (TUTAJ). To ostatnia – póki co – działająca wersja gry. To jednak nie powinno długo potrwać. 


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube