Demony szepczą, że podczas BlizzConu otrzymamy zapowiedź nowego dodatku do World of Warcraft

Argus over orgrimmar

Patrząc z perspektywy czasu, można śmiało powiedzieć, że Legion jest dobrze ocenianym dodatkiem do World of Warcraft. Wprowadził kilka nowości, pchnął fabułę dalej oraz postawił bohaterów Azeroth przed kolejnymi wyzwaniami. Co jednak dalej? Dobre pytanie!

Blizzard potwierdził, że zbliżający się patch 7.3 będzie ostatnią, znaczącą aktualizacją dla dodatku Legion. Nie oznacza to, że po jego debiucie Legion nie otrzyma już nowych łatek. Nie, twórcy uspokajają graczy – odpowiednie poprawki balansujące oraz z mniejszymi nowościami również się pojawią. Niemniej nie powinniśmy oczekiwać jakichś większych rajdów, czy nowych terenów. Zamiast tego Blizzard będzie małymi kroczkami kontynuował nasze poczynania na Argus.

"It's the last major patch, yes. In terms of large outdoor zones to explore, big raid tier, dungeon, that sort of thing. It's not the end of the story of Legion though. I think something that we've been very happy with over the course of the year and in last year was the way we've told a story that's unfolding through a continuous series of content updates."

Co jednak ciekawe, podczas Gamescom 2017 dowiedzieliśmy się, że Blizzard nie zamierza tworzyć tak dużej przerwy fabularnej, jak to miało miejsce do tej pory. Oczywiście, deweloperzy nie ujawnili żadnych, oficjalnych informacji, ale ludzie lubią czytać pomiędzy wierszami. Nie dziwne zatem, że pojawiło się już mnóstwo plotek, jakoby na BlizzCon 2017 miała pojawić się zapowiedź nowego dodatku, który otrzymamy o wiele szybciej, niż ostatnim razem. Podkreślam jednak, że to JEDYNIE plotki, a faktem jest, że aktualizacja 7.3 będzie ostatnią, większą łatką w World of Warcraft.

Biorąc pod uwagę ilość poszlak oraz mnogość teorii spiskowych na temat nowego rozszerzenia, kolejny dodatek do WoW-a rzeczywiście może pojawić się już niedługo. Teraz pozostaje nam już tylko czekać.

Zobacz także

8 komentarzy