Destiny 2 otrzymuje darmowego triala

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
7 5882
Destiny 2 otrzymuje darmowego triala

Beta Destiny 2 dawno za nami. Niestety, podczas niej udostępniono naprawdę mało zawartości gry, więc większości graczy nie dane było w pełni przetestować tego tytułu. Premiera gry również za nami i opinie na jej temat są podzielone. Na szczęście Bungie postanowiło udostępnić darmowego triala, więc każdy będzie mógł ocenić Destiny 2.

„Już jutro, 28 listopada, bezpłatna wersja próbna gry Destiny 2 trafi na PlayStation 4, PC oraz Xbox One! Wersję próbną Destiny 2 należy pobrać z poziomu konsoli bądź poprzez aplikację firmy Blizzard - Battle.net. Rozgrywka w pojedynkę bądź z przyjaciółmi, epicka i prawdziwie filmowa kampania fabularna, eksploracja nowych światów i zaciekły tryb rywalizacyjny czekają.”

Cały nasz postęp podczas bety zostanie zapisany, wiec jeśli zdecydujecie się na zakup gry, nie będziecie musieli rozpoczynać zabawy od początku. Co zatem zaoferuje darmowy trial?

  • Misje kampanii na European Dead Zone oraz Titan (solo lub co-op)
  • Przygody i eksploracje na dwóch planetach (misje poboczne)
  • Tryb PvP - Crucible Quickplay Playlist
  • Rozwój postaci do poziomu 7
  • W pełni działające klany

Cóż, jest to całkiem sporo, jak na darmowego triala. Co ciekawe, nie ma żadnych informacji na temat ograniczeń czasowych, więc teoretycznie takowych nie ma.

Słowem zakończenia – pamiętacie ostatnią aferę ze skalowanymi punktami doświadczenia w Destiny 2? Cóż, mamy kontynuację. Bungie wyłączyło ten system, więc niby wszystko wróciło do normy. No, gdyby nie fakt, że podwoili ilość potrzebnego XP-a do zdobycia skrzynek z łupami z 80 tysięcy do 160 tysięcy. Oczywiście, gdyby społeczność się nie zorientowała, to deweloperzy by o tym nie poinformowali. Dopiero zrobienie (kolejnego) rabanu na Reddicie sprawiło, że twórcy oficjalnie przyznali, że coś takiego miało miejsce…


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube