Diablo 4 jeszcze nie pokazano, ale za to znamy łakocie z BlizzCon 2019 Virtual Ticket

Dodany przez PefriX prawie 5 lat temu
7 10681
Diablo 4 jeszcze nie pokazano, ale za to znamy łakocie z BlizzCon 2019 Virtual Ticket

W zeszłym roku sporo graczy narzekało na zawartość wirtualnego biletu na BlizzCon 2018. Wśród zawartości związanej z World of Warcraft znaleźć można było specjalny banner, ale również i dwa transmogi peleryn. Społeczność kręciła nosem, że zabrakło jakiegoś wierzchowca, czy chociażby peta, a zamiast tego posiadacze wirtualnego biletu mogli pograć w okrojoną wersję World of Warcraft Classic. Jak wypada zawartość wirtualnego biletu w tym roku?

Osoby, które kupią BlizzCon 2019 Virtual Ticket za niecałe 50 dolarów, oprócz dostępu do wszystkich transmisji, mogą liczyć na cyfrowe gadżety do gier Blizzarda. Jeśli chodzi o World of Warcraft to pakiet jest całkiem spory. Mamy dwa pety: Finduina oraz Gillvanas, które są murlockową wariacją na temat Anduina oraz Sylvanas (oczywista oczywistość, tak wiem).

Te pety mają swoje własne, stylizowane umiejętności, unikalne animacje, związane z cinematickiem Battle for Azeroth, a do tego wyposażono je w mini-pety. Tak, pety mają swoje pety. Finduin biega z corgim, a Gillvanas z zombie. Urocze! Do tego dochodzi transmogowy zestaw Wendigo Woolies, który ma być nawiązaniem do peta z akcji charytatywnej, Whompera.

W Overwatch z kolei czeka skórka dla Genjiego, która zamienia go w Illidana, a Symmetrę z kolei w Tyrande. Czyżby sugestia jakiejś ukrytej miłości? Gracze Hearthstone dostaną specjalną, legendarną kartę oraz unikalny rewers. Ci, którzy zagrywają się jeszcze w Heroes of the Storm (znaczy ja i może 5 innych osób) mogą liczyć na graffiti, portret oraz wierzchowca Celestial Deepcrawler.

Nie, zapowiedzi Diablo 4 w prezencie nie dostaniemy, ale za to gracze Diablo 3 mogą liczyć na nowe skrzydła, które jeszcze nie zostały zaprezentowane. O StarCraft 2 również nie zapomniano – w prezencie dostaniemy skórki i portrety z Brood War.

Zainteresowanych zakupem wirtualnego biletu na BlizzCon 2019 zapraszam tutaj.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube