Diablo Immortal - kwartalne dodatki, Wędkartwo i nowa klasa. Rycerz Krwi?

Dodany przez guru około rok temu
8 4490
Diablo Immortal - kwartalne dodatki, Wędkartwo i nowa klasa. Rycerz Krwi?

Diablo Immortal jest jakie jest, ale Blizzard ani myśli rezygnować z dalszego rozwoju gry. Nie po tym, jak pecetowo-mobilne Diablo MMORPG zarobiło kilkaset milionów dolarów.

“PezRadar” – Community Leader Diablo – opublikował właśnie krótki komunikat (TUTAJ) dotyczący planów Immortala na 2023 rok i tego, czego możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości.

W skrócie: Blizzard chce dostarczać w każdym kwartale przynajmniej jeden dodatek (aka Major Update) zawierający nowe strefy, typy wrogów, bossy, ulepszenia klanów, ulepszenia opcji społecznościowych.

Do tego dalsza rozbudowa strony fabularnej Diablo Immortal (czyli zadania), nowe aktywności, nowe systemy (w tym Wędkarstwo) oraz wprowadzenie nowej klasy.

Nie zdradzono, kim będzie ta postać, ale prawdopodobnie mowa o Blood Knight – Rycerzu Krwi, który miał wejść do Diablo Immortal już w czasie premiery (wyciekł nawet jego wygląd i opisy umiejętności).

Co ciekawe, Blood Knight będzie pierwszą klasą w Diablo Immortal niemającą korzeni w Diablo, Diablo 2 czy Diablo 3. Kompletnie nowy bohater w uniwersum.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube