Diablo Immortal - nowe legendarki, gwarantowany drop i międzyserwerowe PvE

Dodany przez guru ponad rok temu
4 3225
Diablo Immortal - nowe legendarki, gwarantowany drop i międzyserwerowe PvE

Co jak co, ale o rozwoju Diablo Immortal nie możemy obecnie powiedzieć złego słowa. Praktycznie co kilka tygodni Blizzard wprowadza jakieś nowe aktualizacje do MMORPG-owego “diabełka”.

Tak jak teraz…

Dzisiejszy update dodaje do gry 36 nowych legendarnych przedmiotów dostępnych od poziomów Hell VI lub wyższego (każda grywalna postać otrzyma mniej więcej po 6-7 nowych itemek). Do tego nowa metoda ekstrakcji esencji, gwarantowany drop zestawu (setu) po wielu przejściach lochów z rzędu, międzyserwerowe dungeony…

Kiedy gracz próbuje znaleźć drużynę do lochu, jeśli Wyszukiwarka drużyny nie znajdzie innych graczy, do których mógłby dołączyć, przeszuka inne serwery, aby wypełnić drużynę. Gracze mogą również zapraszać graczy z innych serwerów do dołączenia do imprezy.

… ulepszenia w systemie Immortal, dwa nowe sety Resonance Wings, nowy zestaw kosmetyków, dziewiąta odsłona Przepustki Bojowej (zatytułowana “Wicked Wanderer”), nowe tymczasowe wydarzenie oraz wiele więcej.

Zmiany i nowości bardzo na plus, które powinny – przynajmniej w teorii – zwiększyć jakość Diablo Immortal. Gdyby jeszcze usunięto zmniejszono P2W, to bylibyśmy w siódmym niebie, ale na razie cieszmy się z tego, co jest.

Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube