Diablo Immortal dostał Wędkarstwo i stał się pełnoprawnym MMORPG

Dodany przez guru ponad rok temu
13 6888
Diablo Immortal dostał Wędkarstwo i stał się pełnoprawnym MMORPG

No bo co to za gra bez Fishing Systemu? Przecież każdy (no prawie każdy) szanujący się tytuł MMORPG na rynku posiada taką aktywność, która pozwala “odpocząć” od mordowania potworków lub po prostu odstresować się po pracy/szkole.

Jak to będzie wyglądać w Diablo Immortal?

Najpierw musicie zdobyć 43 lvl, udać się na trujące bagna Bilefen, a na końcu wykonać specjalnego questa “”Największa rozgrywka”, który nagrodzi was – a jakże – wędką.

Potem wystarczy już tylko zaopatrzyć się w przynęty od specjalnego NPC – i gotowe. Można iść “zamoczyć” spławik.

Istnieją trzy strefy, w których można łowić ryby (Cmentarz Ashwold, Bilefen i Zamarznięta Tundra), które są oznaczone ikoną ryby na mapie strefy. Łowiska to bezpieczne strefy, w których nie możesz zostać zaatakowany przez potwory.

Dotykając lub klikając ikonę wędki obok przycisków umiejętności, wybierzesz konkretne miejsce w łowisku, w którym chcesz zarzucić wędkę. Po zwolnieniu przycisku u góry ekranu pojawi się zegar z białymi, niebieskimi i złotymi ikonami ryb.

Gdy twój spławik spoczywa wśród wody, ryby będą go okresowo skubać, a zauważysz, że licznik czasu powoli zacznie się zapełniać, mijając każdą z trzech wyżej wymienionych ikon ryb. To, czy zdecydujesz się złowić haczyk, zależy wyłącznie od Ciebie, ale im dłużej pozwolisz spławikowi siedzieć w wodzie, tym większe prawdopodobieństwo złapania rzadszego gatunku ryby . Pamiętaj, aby nie zastanawiać się, kiedy zwijać kołowrotek zbyt długo... jeśli licznik czasu się zapełni, ryba stanie się niespokojna i zniknie. Wszystkie złowione ryby trafią bezpośrednio do twojego ekwipunku.

Istnieje 5 rodzajów rzadkości ryb: zwykła, niepospolita, rzadka, legendarna i mityczna. Złowione ryby można zamienić na nagrody. Jakie? losowo rzadkie przedmioty i nowy skin wędki .

Oprócz tego mamy Dziennik Wędkarza z 40 gatunkami ryb, które trzeba “skompletować”.

Więcej TUTAJ.

Aktualizacja przybędzie na europejskie serwery o 2:00 w nocy czasu polskiego!


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube