Diablo Immortal otrzyma nową klasę, najpotężniejszy sprzęt i epicką walkę z Diablo

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
22 4597
Diablo Immortal otrzyma nową klasę, najpotężniejszy sprzęt i epicką walkę z Diablo

Z Diablo 4 przechodzimy do Diablo Immortal – czyli multiplatformowej gry MMO (akcji), która na obecną chwilę jest chyba najlepszym “diabełkiem” na rynku.

I jak widać Blizzard nie rezygnuje z dalszego rozwoju Immortala. Z najnowszej (zaktualizowanej) mapy drogowej dowiadujemy się, jakie nowości & zmiany czekają Diablo Immortal do końca roku. No cóż, fani gry raczej nie będą narzekać.

Już na przełomie marca i kwietnia otrzymamy nową klasę (tak jak Blood Knight nigdy wcześnie nie widzianą w uniwersum Diablo), potem czeka na nas nowy Paragon System, nowy system wyposażenia, nowe bossy, nowe tryby (w tym nowy tryb kooperacyjny),  no i nowe mapy.

Ale zanim to nastąpi czeka nas premiera Aktualizacji 2.3 - już 27 marca, która wprowadzi zadania związane z historią Deckarda Caina, Eternal Equipment - obecnie „najrzadszy i najsilniejszy” typ przedmiotów, jaki można znaleźć w Sanktuarium. Będzie on wypadał ze Szczelin Terroru i Filarów Otchłani - czyli nowych najtrudniejszych wyzwań w historii Diablo Immortal. 

Ucieszy wam również fakt, że od Aktualizacji 2.3 rozpocznie się powolne przygotowanie pod epickie starcie z Diablo pod koniec roku. Oczywiście Blizzard musi najpierw nanieść pewne poprawki fabularne (i nie tylko) pod ten pojedynek, bo dotychczasowa historia Immortal była osadzona między Diablo 2: LoD a Diablo 3. 

Postanowiliśmy uczynić Diablo prawdopodobnie potężniejszym niż kiedykolwiek wcześniej. Ma odłamek Kamienia Świata, który znowu jest mocą tworzenia. Zasadniczo możesz za jego pomocą naginać rzeczywistość, a ktoś tak potężny jak Diablo może z nim robić szalone rzeczy. Staramy się zwiększyć emocje związane z tym pojedynkiem z Diablo a kiedy to się stanie, będziemy mieć nową strefę, która będzie z tym związana, która jest jedną z naszych najbardziej rozproszonych i złowieszczych stref w historii… To będzie bardzo epickie, to będzie pole bitwy.

W Diablo Immortal zagracie TUTAJ.


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube