Do Apex Legends Mobile trafiła już Rhapsody

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 508
Do Apex Legends Mobile trafiła już Rhapsody

Aktualizacja drugiego sezonu Apex Legends Mobile: Zniekształcenie wystartowała dla graczy ze wszystkich regionów. Niedługo po premierze Ochłodzenia w środku sezonu w którym powróciła Loba, sezon drugi: Zniekształcenie prezentuje Rhapsody - drugą legendę na urządzenia mobilne. Bohaterka jest kochającą rytm DJ-ką, działającą z pomocą „Rowdy-ego” – słodkiego, ale śmiertelnie niebezpiecznego drona opartego o SI. 

Poniżej jej umiejętności:

  • Umiejętność pasywna: Wyostrzony słuch – wychwytuje i wizualizuje dźwięk z odległości;
  • Umiejętność taktyczna: Uskrzydlający hymn – puszcza energiczny utwór, który przyspiesza pobliskich członków drużyny i doładowuje ich tarcze. Otrzymanie obrażeń kończy działanie efektu.
  • Zdolność specjalna: Popis Rowdy’edo – Rowdy wyświetla ścianę migających świateł która blokuje widoczność i skany.

Co się zaś tyczy atutów rozwoju:

  • Sterowanie głośnością – członkowie drużyny w twoim zasięgu, na jakiś czas otrzymują Gifted Ear.
  • Wyciek dźwięku – efekty wizualizacji dźwięków 3D działają czasowo przez ściany.
  • Dostrajanie – ciągły bieg zwiększa zasięg Gifted Ear.
  • Pogłos – im więcej członków drużyny obejmuje zdolność taktyczna, tym dłużej trwa.
  • Harmonia – twoja zdolność taktyczna przyspiesza wskrzeszanie i efekt przedmiotów leczących. 
  • Rytm Rowdy'ego – w trakcie trwania zdolności specjalnej, członkowie drużyny stojący w pobliżu Rowdy’ego przeładowują szybciej.

Oprócz wprowadzenia Rhapsody, aktualizacja zawiera również inne elementy, takie jak nowa mapa i nowy tryb rozgrywki. W sezonie drugim po raz pierwszy w wersji mobilnej pojawi się też debiutujący w wersji mobilnej Królewski Kanion – wraz z niesławnym Miastem Czaszek.

Po niespełna dwóch miesiącach od premiery, twórcy Apex Legends Mobile rozpoczęli wprowadzanie aktualizacji zawartości będącej zaledwie częścią wypełnionego nowościami planu na nadchodzące miesiące. Możecie liczyć na mapę trybu Team Deathmatch, Blok 0 Pythas, a także dwa tryby: Strzelanina oraz Hakowanie. Znalzło się również miejsce na dedykowane wydarzenia oraz inne atrakcje, jak np. przepustka bojowa. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube