Do Apex Legends trafi podróżująca w czasie mamuśka oraz nowa mapa

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 1800

Apex Legends podsumowuje swój szósty sezon i zapowiada siódmy sezon, który już niedługo trafi do gry. Na pierwszy ogień jednak garść drobnych informacji. Najwięcej graczy tego battle royale znajduje się w randze Złoto – jest to około 36,25% wszystkich osób grających w trybie rankingowym.

Sama popularność gier rankingowych ma wręcz tendencję wzrostową. W zależności od pory roku, regionu, trybu ograniczonego czasowo i czasu od ostatniego resetu, gry rankingowe przyciągają zainteresowanie od 25% do 45% graczy.

Po wdrożeniu funkcji gry międzyplatformowej, gracze konsolowi będą mogli mierzyć się z graczami na innych konsolach. Wszyscy są w dalszym ciągu porządkowani według łącznej sumy PR. Zwiększenie liczby graczy powinno przyczynić się do skróconych czasów oczekiwania na grę. Co ciekawe, jeżeli jesteś Łowcą Apex na konsoli PS4 i grasz ze znajomymi z PC, zdobyte przez Ciebie punkty rankingowe wliczają się do rangi na PS4, nawet jeżeli grasz z użytkownikami PC.

W tym sezonie do gier trafi nowa mapa, warto zapowiedzieć reset rankingowy i daty podziału nowego sezonu. Zabawę zaczniemy od wizyty w Olimpie, a następnie przeniesiemy się na Skraj Świata w drugim podziale, zaplanowanym na 15 grudnia 2020. W tym sezonie Królewski Kanion znajdzie się poza grą rankingową, ale powróci do niej w następnym.

Teraz przejdźmy do najważniejszych informacji, czyli nowości związanych z siódmym sezonem w Apex Legends. Nową postacią będzie Dr. Mary Somers, która znana jest jako Horizon. Jej partner zostawił ją na skraju wszechświata w efekcie czego podryfowała wiele lat w przyszłość, zostawiając wszystko co znała za sobą.

Podróżniczka w czasie nie jest zadowolona z tego stanu rzeczy, bowiem w jej przeszłości czekał na nią synek.  Miała do niego wrócić po zakończeniu misji, jaką było znalezienie nowego źródła energii, które ocaliłoby ich rodzinną planetę, Olympus. Przez zdradę nie udało jej się to, a jedynym ratunkiem był właśnie skok w czasie.

Niestety, gdy wraca do swojego domu, czas się mocno nie zgadza, a jej syna nigdzie nie ma – minęło bowiem 87 lat. Horizon jednak nie zamierza się poddać i planuje wrócić do przeszłości. W tym jednak momencie wykorzysta swój geniusz aby walczyć w Apex Legends. Logiczne, prawda?

Wraz z Horizon do gry trafi nowa mapa, przepustka sezonowa, sporo zmian i kilka nowości. Szczegóły (zwłaszcza na temat umiejętności nowej postaci) poznamy niedługo. Nowy sezon wystartuje w Apex Legends 4 listopada.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube